Щоб зробити життя зручнішим. У Слов’янську відбувся форум для бізнесу, влади та науковців


Сьогодні, 10 вересня, у
 Слов'янську на майданчику "Монополії Крона"  відбувся третій Форум "Наука. Бізнес. Інновації". Захід відкрив в режимі онлайн Віце-прем'єр міністр #Михаил_Федоров. На відкритті форуму був присутній голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Форум у цьому році об'єднав представників IT напрямків, креативноі індустрії, державних службовців, освітян та всіх зацікавлених в процесах впровадження цифрових технологій в повсякденне житття. Про це сказала у вступному слову модератор форуму Ольга Алтуніна.

Метою цьогорічного заходу стала дискусія про розвиток інноваційних процесів в регіоні, прискорення цифрового розвитку економіки, трансформація існуючих та створення нових галузей, перетворення сфер життєдіяльності у нові, більш ефективні та сучасні.

Формат форуму в цьому році змішаний offline та online.

У ході заходу прозвучали виступи провідних фахівців. Перед присутніми виступив керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес Андрій Ремізов який розповів про ті створені інструменти для бізнесу України, якими вже активно користуються підприємці.

Пан Сергій Лобойко, голова Центру розвитку інновацій, під час свого виступу розповів про процеси впровадження електронних інструментів для бюджетів шкіл, що  створені для залучення ініціативних школярів та вчителів до процесів покращення шкільного середовища.

Ще один спікер Форуму, Володимир Кондзьолка, фахівець з величезним досвідом запровадження ініціатив містян у Дрогобичі, також розповів завдяки чому рівень обізнанності у міських процесах мешканців цього міста є одним з найвищіх в Україні.


Захід, що привернув увагу багатьох провідних спеціалістів та підприємців регіону, також відвідали мери Слов'янська та Краматорська, які активно підтримують інноваційні процеси у своїх містах.


За підсумками Форуму можна сказати, що розвиток інноваційних процесів  у Донецькій області інтенсивно триває. Створюються всі можливості до підвищення рівня обізнаності та долученності мешканців Слов'янська та інших міст регіону до процесів управління своїм містом.

Фото Едуард Торський
відео Сергій Кулешов
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: