Слов’янські гвардійці взяли участь у перепохованні воїнів Другої світової війни

 

Військовослужбовці Слов’янського полку долучились до ритуалу перепоховання 135 радянських воїнів, які загинули на території Північного Донбасу у 1941-1943. Історики досі сперечаються про чисельність жертв з боку місцевого населення та військових у цей період.

Нагадаємо, Сходом України прокотилися бої трьох Донбаських операцій – 1941, 1942 та 1943 років. Причому в міру накопичення даних цифра «кривавих жнив» лише зростає, йдеться про десятки тисяч загиблих. Більшість з них так і не була похована в цивілізований спосіб.

Мітинг у селищі Микільському з нагоди перепоховання воїнів Другої світової війни та 77-й річниці вигнання нацистів з Донецької області розпочався пластичним етюдом «Місто спить» у виконанні вихованців районної школи мистецтв. Учасники АДВІС «Плацдарм» показали реконструкцію частини бою тих часів. Оркестр військової частини 3035 виконав Державний Гімн України. На урочистостях були присутні силовики, представники міської та районної влади, місцеві мешканці. Капелан ЗСУ отець Василь Іванюк відслужив панахиду.

Читайте также: Слов’янську – 375. Військові взяли участь у заходах з нагоди святкування

«Сьогодні відбувається перепоховання воїнів робітничо-селянської Червоної армії. Останки були знайдені в районі Слов’янська, в селищах Сидорове, Богородичне, Микільське, Маяки, Тетянівка. Були повністю встановлені імена трьох військовослужбовців та ще в трьох військових були встановлені тільки ініціали. Загалом сьогодні перепоховали 135 бійців», – ділиться голова громадського об’єднання АДВІС «Плацдарм» Олексій Юков.

Сам ритуал перепоховання було здійснено за допомогою бійців військової частини 3035 та завершено покладанням квітів присутніми.

Вічна пам’ять загиблим!

Група інформації та комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: