Крупная спецоперация прошла на Донбассе

У ході тактико-спеціальних навчань, які відбулися в Маріуполі, силовики розшукали та знешкодили групу умовних озброєних злочинців, які відкрили вогонь у місті, а після забарикадувалися в будинку із заручником. Спецоперація проходила в умовах, максимально наближених до реальних.

У спецоперації були задіяні підрозділи Національної поліції, бійці Маріупольської бригади Нацгвардії, наряди поліції охорони, патрульної поліції та спецпризначенці «КОРД».

За легендою навчань, на лінію «102» надійшло повідомлення, що в Маріуполі виявлено двох озброєних чоловіків, які взяли у заручники місцевого жителя. На одній з вулиць зловмисники зупинили автомобіль, заволоділи транспортним засобом та залишили водія у якості заручника.

За тривогою було піднято всі підрозділи, які брали участь у спецоперації. У Маріупольському Центральному відділі поліції було сформовано ситуаційний центр та розгорнуто спецоперацію. Було перекрито виїзди з міста, блокпости, основні магістралі. На перехоплення «зловмисників» було спрямовано всі наряди поліції та паралельно встановлено їх анкетні дані.

Намагаючись відірватися від поліції, «зловмисники» покинули машину та сховалися у покинутому будинку прикриваючись заручником.

На заклик перемовників здатися, «злочинці» поставили вимогу надати їм гроші, автотранспорт та «коридор» для втечі. У разі невиконання вимог погрожували вбити захопленого чоловіка.

Силами Нацполіції, Нацгвардії та спецпідрозділу «КОРД», квадрат проведення операції було оточено, перехожі евакуйовані, аби уникнути жертв серед цивільного населення та втечі «зловмисників». За ситуацією стежили з повітря за допомоги аеророзвідки. На місці чергували екстрені служби міста.

Після майже годинних перемовин, розпочалася активна фаза звільнення заручника та знешкодження злочинців. Під прикриттям надання автотранспорту, який вимагали бандити, група захоплення з числа спецпризначенців «КОРД» штурмувала будинок. За лічені хвилини зловмисників вже затримано, а заручника звільнено.

Після цього приміщення обстежили кінологи зі службовими собаками та вибухотехніки – на випадок, якщо злочинці залишили вибухові «сувеніри».

По завершенню, керівник навчань - начальник Центрального відділу поліції Сергій Бичін зібрав учасників спецоперації, аби підбити підсумки тренування.

«Всі наряди та служби гідно спрацювали. За підсумками навчань тактика та взаємодія підрозділів будуть вдосконалюватися» - повідомив Сергій Бичін.

Вадим Вигінний


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
9

Эта запись была размещена в рубрики: