Диалог продолжается. Молодежь Донетчины и власть на одной волне


5 и 6 сентября молодежь Краматорска присоединилась к проекту «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада".

Активна та свідома молодь на вихідних не відпочиває, а навчається та удосконалює свої ЗУН. Так, у рамках проєкту «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада» 5-6 вересня 2020 р. у м. Краматорськ на базі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру розпочато серію дводенних тренінгів «Влада і молодіжна громада».

Читайте также: Для школьных кабинетов и STEM-лабораторий закупят оборудование в Донецкой области

Під час тренінгової роботи молодь разом з провідними експертами України ознайомилась з сучасними реформами, особливостями роботи органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, обговорили перспективи децентралізації, здобули інструменти взаємодії молодіжних громад та органів влади.


Серед учасників тренінгу були представники різних громадських організацій, молодіжних рад, різних закладів освіти м. Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Добропілля та інших міст Донецької області. Висока соціальна активність учасників тренінгу, їх великий досвід роботи як громадських активістів, дозволив чудово подискутувати щодо питань молодіжної політики на національному, регіональному та місцевому рівнях.


Родзинкою проєкту «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада» є можливість для всіх учасників тренінгу пройти стажування у департаментах Донецької обласної державної адміністрації. Саме тому, вечірніми гостями на тренінгу стали представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання разом з їх очільницею Лілією Золкіною.  Золкіна поділилась власним досвідом роботи, відповіла на хвилюючі запитання молоді та мотивувала до проходження стажування в ОДА. Два дні активної роботи пролетіли непомітно, цікаво та продуктивно.


Якщо Ви теж активні, бажаєте навчатись новому та бути свідомим громадянином, то запрошуємо Вас до участі у тренінгах «Влада і молодіжна громада» у м. Слов’янськ (12-13 вересня), Покровськ (26-27 вересня), Бахмут (3-4 жовтня), Маріуполь (10-11 жовтня).

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScB1dodh1bCx7J_fEh0WxXLWEsn67ozZb_aLjkOtdAf-RDTOw/viewform

Регіональна координаторка: Ступак Оксана, заступниця голови ГО «Молодь Сходу України», 0501741819, stupak.oksana.ua@gmail.com

Проєкт «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада» реалізовується громадськими організаціями «Центр експертизи політики» та «Молодь Сходу України» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та сприяння Донецької обласної державної адміністрації.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: