Олеся Бабушкина: Happy Hub объединяет молодежь Славянска

"Деловой Славянск" продолжает рассказывать своим читателям о подведении итогов и награждении дипломами и благодарностями молодых активистов Славянска.

Далее представляем лидеров, среди которых были и молодые жители Славянска, которые достигли  успехов в своей общественной, образовательной и спортивной деятельности в различных номинациях и получили общественное признание.

Читайте также: Молодежный пикник в Happy Hub в Славянске

В формате видеоинтервью мы общаемся с победителями конкурса об их деятельности и о тех результатах, которые им удалось достичь в своей профессии или роде занятий.

В этот раз мы встретились в нашей студии с руководителем молодежного центра "Happy Hub" Олесей Бабушкиной, которая была отмечена Благодарностью городского головы Славянка за вклад в развитие родного города.

О том, чем занимается молодежный центр о планах и перспективах развития Олеся Сергеевна рассказала нам в видео, которое мы предлагаем вашему вниманию.

- Добрий день пані Олесю, розкажіть про молодіжний центр "Happy Hub"

- Ми працюємо в місті Слов'янську з 2016 року. У 2020 році молодіжний центр Happy Hub набув статус структурного підрозділу комунального закладу "Центр культури і дозвілля міста Слов'янська".

- Чим для Вас стало це нагородження?

- Поперше це була несподіванка для мене, та більш бурхлива ніж приємна. З огляду на минулі часи, з огляду на квітень, коли сталась ця жахлива подія (ред. - пожежа у ЦКД Слов'янська) я багато думала, і вже була невпевнена, чи зможу я продовжувати свою діяльність на посаді керівниці молодіжного центру. Це визнання дало мені поштовх і думку, що те що ми робимо, то є важливе для міста, і потрібно цим займатися

- Чим зараз займається Ваш центр?

- Ми не одні у Слов'янську - є декілька молодіжних формувань, які займаються приблизно одним тим самим. Це молодіжний центр "Теплиця", платформа "Друкарня". Чим ми відрізняємось від них? Ми пропонуємо молоді створити ту безпечну локацію, як вони хотіли мати розвиток. Розвиток з огляду на дозвілля, на освіту. Ті діти та молодь яка приходить до нас, а ми чекаємо на всіх з 12 років, можуть творити і створювати майже все, щоб вони хотіли з творчого напрямку, з напрямку розвитку та освіти. Ми допомагаємо побачити їм ті перспективи, які є в нас сьогодні в нашому місті, і в нашій країні.

Читайте также: Татьяна Шулик: Пусть каждый будет важным и востребованным!

- Які найбільш яскраві події центру Ви можете пригадати?

- Молодіжний центр було створено з волонтерської ініціативи відомого у Слов'янську центру "Зазеркалля". Поперше - це участь в усіх культурних проектах, які проходять у місті. Зовсім недавно ми приймали участь як волонтери у Дні народження міста, одному з найгучніших свят Слов'янська, і в організації Дня нашого міста. В минулому було багато міжнародних проектів, один з яких міжнародний проект Upshift, який був реалізований за допомогою Unisef. Це розвиток молодіжного підприємництва, розвиток соціального підприємництва. Проекти з утилізації листя, компостні ями. Ми допомагали майстерні у місті Миколаївка, створити команду. На базі школи створили шиттєву майстерню по підприємництву. Тобто це ті проекти, які пропонують нам донорські організації, але саме ті проекти, які будуть цікаві саме молоді нашого міста.

- Після пожежі в ЦКД весною цього року, де зараз знаходиться Ваш центр?

- На цей час карантин диктує свої умови, і локація де ми розташовані зараз не дуже важлива. Безумовно, це нас бентежить, і та локація, яку нам запропонувало нам місто - це район Бетонмашу, ДК Октябрь - вона розташована досить незручно для нашої молоді, бо більшість волонтерської адміністративної команди мешкає на м-ні Артема. Але, як я зазначала раніше, наша сила - це наші діти, наші люди, наша команда, і для нас зовсім неважливо де б ми збиралися. Це важливо для тих дітей, яких ми хотіли долучити до нашої діяльності. Тобто у нас одне з стратегічних завдань - це створення безпечного міста для дозвілля, для розвитку. В цьому районі, це місце, куди добратись не достить зручно, не досить безпечно.

Але зараз у нас є Парк Шовковичний, який гостинно нас чекає. Дякуємо Юлі Харківський яка завжди відкликається на нас. Зараз є сквер Мрія які також нас чекає. Зараз є Зум (програма для проведення зустрічей онлайн - ред), який можна проводити в будь-якому місці.

Тому всіх чекаємо на наших сторінках, де є наші контакти в соціальних мережах. Хотілося б розпочати якийсь грандіозний проект з наступного навчального року - ми не знаємо який він буде, наскільки він буде довгий. Але вже й багато задумок одна з яких розвиток волонтерського руху, молодіжного руху в місті Слов'янську за допомоги ПРООН.

Планується (це відкриваю невеличкий секрет, і не знаю що мені про це скаже моє керівництво), відкриття величезного центру який буде займатися заохоченням молоді до волонтерської діяльності, бо наразі в наші часи нажаль багато людей не знають, що таке волонтер, вони не розуміють чим вони займаються, і коли приходять на якийсь захід і кажуть: "Так ми поволонтеримо, а що нам за це буде?"

- Дякуємо за інтервью, бажаємо подальших успіхів у Вашій діяльності.

"Деловой Славянск" продолжит в дальнейшем цикл встреч с победителями конкурса и с интересными молодежными лидерами. Следите за нашими новостями.

Эдуард Торский,
фото и видео Сергей Кулешов

Деловой Славянск


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: