Для драйву шкільного життя. Неформальна школа в Черкаському28 серпня 2020 року Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 провела масштабну освітянську подію – магістральний міні-Edcamp Cherkasjke «(Не)формальна освіта: виклики, перспективи, синтез», яка об’єднала на віртуальній платформі 150 педагогічних працівників зі всієї України, а також представників Молдови та Нідерландів.

З 9.30 ранку до 18.00 на платформі відбувалися цікаві експертні сесії, де спікери ділилися своїми надбаннями з питань неформальної освіти. Учасники дізналися про правила ефективної роботи, принципи медіації, антикорупційні інструменти, які можуть бути застосовані в навчальному закладі. Крім того, цікавим моментом стало знайомство з засобами візуалізації та питаннями академічної доброчесності.

Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в організації події та активну підтримку відділу освіти Черкаської ОТГ та особисто Литвиновій Ірині Михайлівні, завідувачці методичного кабінету Солонині Світлані Анатоліївні, адміністрації та педагогічному колективу Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Окрема подяка за спонсорську підтримку ТОВ «Акрукс-Груп» в особі генерального директора Павловського П.В.

Координатори заходу Стребіж Наталія та Іваніна Олена

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: