Святковий початок навчального року в Донбаському аграрному фаховому коледжі

"Діловий Словянськ" продовжує отримувати фотозвіти від учбових закладів міста про відзначення початку навчального року. Пропонуємо дізнатись про урочистості, що відбулись у  ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету»

У День Знань коледж відзначив у новому форматі: були проведені різноманітні виховні заходи, на яких кожний зміг відчути приналежність до великої родини студентів-аграріїв.

Представники кожної з груп коледжу були запрошені на університетські урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Першокурсники технічного відділення, разом з куратором Шевченко Д.А., відвідали музей коледжу, де дізналися про славетну 90-річну історію тепер вже свого навчального закладу. Наступну сторінку історії писатимуть саме вони.

На економічному відділенні відбулися цікаві тематичні заходи: «Я люблю Україну» (куратор Євстратова А.Ю.), «Якою мовою співають солов’ї?»(куратори Києнко О.А. і Кузнєцова Н.В.). Майбутні фахівці з бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, банківської справи, туризму також дізналися про можливості та перспективи, які відкриває перед ними обрана спеціальність.

І, звичайно, в усіх групах куратори розповіли про небезпеку COVID-19, необхідні захисні заходи, особливості навчального процесу в коледжі в умовах карантину.

Солод Л.С., методист ВСП ДАФК ЛНАУ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
7

Эта запись была размещена в рубрики: