Пожар под напряжением. В Славянске ликвидировали условное возгорание на подстанции

Днями на одній із районних підстанцій у м. Слов’янськ Донецької області відбулися навчання щодо гасіння пожеж на енергетичних об’єктах.

За легендою, у майстерні районної підстанції 110 кВ спалахнула пожежа. Працівники установи негайно викликали пожежно-рятувальні підрозділи та спробували самостійно загасити пожежу за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

Бійці 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, які за лічені хвилини прибули до місця виникнення умовної пожежі, пішли у розвідку та приступили до гасіння пожежі. У приміщенні підстанції вогнеборці виявили потерпілого, якого у складі ланки ГЗДС було негайно евакуйовано із небезпечної зони. Після цього рятувальники швидко та професійно ліквідували пожежу.

Метою навчань було відпрацювання адміністрацією та черговим персоналом підстанції організаційних та практичних заходів, що передбачені планами ліквідації аварійних ситуацій на об’єкті, а також тренування керівного складу пожежно-рятувальних підрозділів у визначенні вирішального напрямку і прийняття рішень щодо подальших дій під час гасіння пожежі та при зміні оперативної обстановки.

Навчання пройшли успішно. Всі учасники отримали цінний досвід та  нові корисні знання.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: