Нетрезвый изюмчанин взобрался на 200 метровую телевышку

 

Чего только не бывает по нетрезвому делу! Вот, например, днями в Изюме изрядно "поддавший" гражданин решил покорить новую в жизни высоту. Он взобрался на местную телевизионную вышку, высота которой более 200 метров!

Об этом написала газета "Обрії"

Оковита допомогла ізюмчанину здолати 200-метрову телевежу

О 15-30 до редакції газети надійшло повідомлення про те, що невідомий чолов’яга забрався на телевізійну вежу. Журналісти терміново виїхали на місце події (вулиця Крута), де вже знаходилися працівники Ізюмського райвідділу ДСНС України, міськвідділу поліції та «швидкої допомоги». Через бінокль можна було розгледіти чоловіка, одягненого в шорти. Він вигукував якісь слова, але на такій відстані зрозуміти його було досить складно.


Аби не ускладнити ситуацію, правоохоронці обрали тактику невтручання. І не помилилися. Невідомий після нетривалого часу став опускатися. Десь о 16-15 він був вже на землі. Медики одразу виміряли його тиск, запитали, чи вживав він спиртне. Той підтвердив, що випив перед тим, як забратися на вежу. Вдалося дізнатися, що це – тридцятирічний мешканець Ізюма, безробітній. Звуть його Олександр.

Наразі органи поліції встановлюють мотиви вчинку та вид покарання для правопорушника.

 Хорошо то, что хорошо заканчивается. А ведь финал верхолазного экспромта мог оказаться совсем иным. Казус с нетрезвым альпинистом еще раз подтверждает простую истину о том, что по пьянке ничего путевого никогда не выходит. Или смех, или трагедия. На этот раз  все обошлось...

Валерий Никитин

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

25
4

Эта запись была размещена в рубрики: