Про тих, хто зникли назавжди… на Соборній у Слов’янську нова інсталяція

30 серпня на площі Соборній з нагоди Міжнародного дня зниклих безвісти, суб-делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) у Слов'янську відбулося відкриття арт-інсталяції «Двері», присвяченій родинам тих, хто зник безвісти внаслідок збройного конфлікту на Донбасі.

Насичена справжніми історіями сімей зниклих безвісти, ця інсталяція показує труднощі, з якими стикаються родини у пошуках своїх рідних. Двері, в які постійно стукають сім'ї з надією, що десь їм допоможуть отримати бодай якусь підтримку або відповідь.

Цей проєкт має на меті нагадати, що родини зниклих безвісти повинні бути визнані жертвами збройного конфлікту, а їхні особливі потреби мають братися до уваги.

Арт-інсталяція буде розміщена на Соборній площі до 04.09.2020 року.

Пізніше у цей день на кіно-майданчику Монополії Крона​ спільно з Товариством Червоного Хреста України був проведений безкоштовний перегляд фільму «Лев», з нагоди Міжнародного дня зниклих безвісти.Щороку 30 серпня міжнародна спільнота відзначає День зниклих безвісти. У всьому світі, зокрема в країнах де був чи досі триває збройний конфлікт, проводиться низка заходів, які мають на меті підняття обізнаності щодо гуманітарного впливу питання зниклих безвісти, а також усвідомлення труднощів, з якими зіштовхуються сім’ї, рідні яких зникли безвісти.

З початку збройного конфлікту на Донбасі, понад 1500 осіб вважаються зниклими безвісти. На сьогодні понад 700 сімей досі нічого не знають про долю своїх рідних. Невідомість - це тяжке випробування, яке означає жити між надією і відчаєм.Фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
5

Эта запись была размещена в рубрики: