У Сенаті Італії покажуть документальний фільм про Віталія Марківа

1 вересня у Сенаті Італії запланована пресконференція «The wrong place: попередній показ частини журналістського розслідування справи Роккеллі/Миронова та процесу над Марківим».

«The Wrong Place» — це документальний фільм-розслідування, який має вийти цієї осені. Використовуючи наукові методики та технології, автори фільму відтворили факти з дня трагічної загибелі італійського журналіста Андреа Роккеллі, у вбивсті якого звинувачують українця Віталія Марківа. Джерело "ВимкниРосійське"

У заході візьмуть участь:

• сенатор Роберто Рампі – один з ініціаторів показу фільму;

• віце-президент Італійської Федерації з Прав Людини Елеонора Монгеллі;

• режисер фільму Крістіано Тінацці;

• член дирекції партії «Італійські Радикали» Сільвя Мандзі.

Початок заходу об 11.30 в залі «Полеглих у Насірії» Сенату.

Нагадаємо, що наприкінці травня цього року група експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Київського політехнічного інституту, провели балістичні, акустичні й топографічні дослідження на місці загибелі італійського журналіста.

За попереднім висновком експертів, постріли лунали з місця, яке контролювали бойовики. Крім того, нацгвардієць Віталій Марків знаходився на відстані 1,8 тис. метрів —.

на горі Карачун, і не міг бачити журналіста.

Висновки слідчого експерименту мають бути використані під час розгляду апеляції, яка повинна розпочатися 29 вересня в Італії.

Більше про справу Віталія Марківа та акції на підтримку українця у світі тут:

Міжнародна акція "Free Markiv"

#FreeMarkiv

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
13

Эта запись была размещена в рубрики: