В лесах Лиманщины проходят рейды

У Лиманському районі проходять сумісні профілактичні рейди поліцейських, рятувальників та лісників


 Головна теза бесід з громадянами, робітниками підприємств та фермерських господарств - дотримання правил протипожежної безпеки, не допускати загибелі лісових масивів від вогню.

Закінчується літо, а з ним - і спека, що сприяє виникненню та поширенню лісових пожеж. Проте, наразі небезпека залишається - покинуте багаття або недопалок можуть стати причиною масштабної екологічної катастрофи.

Профілактичні рейди на Лиманщині проводяться сумісними зусиллями співробітників поліції, робітників місцевого Державного пожежно-рятувального загону та лісового господарства. Їх мета - перевірка дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах.

Учасники заходу закликають громадян не бути бездіяльними та вчасно повідомляти про випадки необережної поведінки з вогнем у лісі, проводити бесіди з дітьми щодо правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі. Адже лісові пожежі – це спільне лихо усіх людей.

Вогонь у лісових зонах характеризується високою швидкістю поширення та надзвичайною складністю приборкання. Після пожежі не залишається нічого живого, відновлення флори та фауни триває не один рік період.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
3

Эта запись была размещена в рубрики: