Фантастичний «Східний вал» представили у Слов’янську


28 серпня у затишному приміщенні «Книгарні Є» відбулася презентація роману дніпровсько-львівського письменника, мандрівника та журналіста Максима Беспалова «Східний вал».

Автор відвідав сімдесят країн світу, про деякі з яких написав книги («Шлях на край світу», «Український Шпіцберген»).

Події книги «Східний вал», яка вперше побачила світ у 2013 році трохи під іншою назвою на теренах інтернету, розгортаються в альтернативній реальності нашої держави другої половини ХХ століття. За сюжетом, під час Другої світової війни радянські війська не змогли форсувати Дніпро, тому на річці був встановлений кордон між СРСР та Третім Рейхом.

Після смерті Гітлера та Сталіна Рейх почав розвалюватися і на правому березі Дніпра з’явилася незалежна Україна. Основним місцем дії роману є рідне місто автора, розділене на радянський Дніпропетровськ та сучасний український Січеслав.

Книгою зацікавилося київське видавництво «Темпора», тому світ побачила абсолютно нова версія, текст якої суттєво перероблено, та додано «запорізьку главу». Запоріжжя також розділено навпіл в романі – лівобережна частина зберігає стару назву, а правобережну назвали Великий Луг.

А от Хортиця представлена автономним утворенням під управлінням Організації Європейських Націй (структура на кшталт ООН). Острів населений переважно німцями, які мешкали на території нинішнього Запоріжжя і не залишили Україну (як це було насправді).

Наприкінці зустрічі автор відповів на питання присутніх, поділився творчими планами, та залишив на згадку бажаючим свій авторський автограф.


Анніка Мироненко
фото автора

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
9

Эта запись была размещена в рубрики: