Коронавирус в Славянске не сбавляет темпа: +16 инфицированных за сутки (28 августа)

 

Говорить о вспышке коронавируса в городе уже даже неуместно. Он просто распространяется со скоростью курьерского поезда. За прошедшие сутки выявлено еще 16 новых случаев заражения на COVID-19. Информация предоставлена главой Донецкой ОГА Павлом Кириленко. В итоге имеем в Славянске 538 заболевших с начала пандемии.

За п’ятницю, 28 серпня, коронавірусну хворобу діагностували ще у 66 мешканців Донеччини, у тому числі у чотирьох дітей та двох медпрацівників:

– 26 у Краматорську;
– 16 у Слов’янську;
– 13 у Маріуполі;
– 3 у Мангушському районі;
– по 2 у Друкжівці, Покровську і Лиманській ОТГ;
– по 1 у Миколаївці та Родинському.
Пандемія набирає обертів. На мапі поширення COVID-19 з’являються нові населені пункти, а кількість хворих різко зростає. Це свідчить про те, що зараз, як ніколи раніше, нам потрібне відповідальне ставлення до хвороби.
Вчора на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зберегла за Донецькою областю статус зеленої зони, проте, якщо коронавірусна хвороба й надалі так прискорюватиме темпи поширення, ми можемо цей статус втратити.
Щоб не допустити посилення тиску на економіку регіону, а головне – зберегти життя та здоров’я, закликаю усіх дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку!

Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
9

Эта запись была размещена в рубрики: