Хорошо в краю родном, пахнет летом и … Отчего исходит “аромат” в Славянске?

 
В социальных сетях возмущенные и обеспокоенные жители Славянска задают один сложный и непростой вопрос: Почему в городе уже несколько дней стоит такой неприятный (мягко говоря) фекальный запах? Ответ мы нашли на фейсбуке Славянского городского совета.

Неприємний запах не шкодить здоров’ю людей

Другий день поспіль мешканці Слов’янська, виходячи на вулиці, відчувають неприємний запах фекалій. Не розуміючи, що відбувається, люди звертаються на гарячу лінію виконкому та особисто до міського голови.

За розпорядженням очільника міста Вадима Ляха співробітники «Словмісьководоканалу» перевірили стан очисних споруд. Ніяких пошкоджень виявлено не було. Не виявлено їх і на інших стратегічних об’єктах міста. При цьому напрямок запаху та роза вітрів вказують на те, що він йде з території Слов’янського району.

Як пояснив виконуючий обов’язки гендиректора «Словмісьководоканалу» Ігор Жиров, неприємний запах пов’язаний із тим, що фермери району вносять органічні добрива на поля.

Таким чином, ситуація хоч і дошкуляє мешканцям міста, але не несе загрози для здоров’я людей та екології. Начальник відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради Олена Джим рекомендує за можливістю обмежити перебування на вулиці, щоб уникнути неприємного органолептичного відчуття. Але ще раз наголошує: нашкодити людині такий запах не може.

Так что  успокойтесь, горожане.  Удобрения очень редко пахнут... розами. Чаще всего они пахнут именно тем, что мы зашифровали в заголовке этого материала. Зато урожай будет хорошим. Фермеров тоже можно понять. Что плохо пахнет осенью, весной и летом превращается в душистый каравай на столе. Надо потерпеть...

Валерий Никитин

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
16

Эта запись была размещена в рубрики: