Как много Вы знаете о своём городе? “Друкарня” приглашает на выставку о Славянске”Адаптація реальності”


27 августа, в 18:00 в "Друкарне" пройдет выставка “Адаптація реальності” художниці з Бахмута Маші Вишедської.

Слов'янськ, Бахмут, Вінниця, а, може, Івано-Франківськ? 27 серпня осередок громадянського суспільства “Друкарня” запрошує на відкриття виставки “Адаптація реальності” художниці з Бахмута Маші Вишедської.

"Ми називаємо "Адаптацію реальності" експедицією Україною. Ініціатива стала реалізацією мрії відвідати всі області України, яка до цього проекту не набувала такого сенсу. Тому тепер, коли кудись їдемо, ми збираємо матеріал для подальшої роботи над проєктом. У планах розширити ініціативу спочатку на невеликі українські міста, а потім на села". - говорить авторка проєкту.

Читайте также: Выставка “Осень-2020” собирает художников Славянска

Впевнений, що знаєш Слов'янськ як свої п'ять пальців? 

Приходь о 18:00 27 серпня на відкриття виставки (вул.Василівська, 37, “Друкарський двір”, 1 поверх)  та обговорення з художницею і перевір, наскільки ти насправді знаєш своє місто і Україну). А ще на тебе чекають інтерактиви та подарунки, пов’язані зі Слов’янськом.

Впевнені, що нам вдасться тебе вразити!

Захід відбудеться  з дотриманням карантинних заходів, тому кількість місць дуже обмежена! Будь ласка, зареєструйтесь за цим посиланням https://forms.gle/x3xUdpcPvbHJL9wc9 , і організатори надішлють Вам запрошення на відкриття виставки.

Будемо на Вас чекати.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: