«Нашій команді – 29». Українці знялись у фотосесії з нацгвардійцями до Дня Незалежності

Працівник IT-індустрії чи ресторанного бізнесу, військовослужбовець, економістка, переселенка, школяр, багатодітний лікар та його дружина-фармацевт.


Ми куємо різні долі та утверджуємось у різних соціальних статусах. Один обрав професію – захист країни, інша покинула все, що мала раніше, заради свободи слова та права вибору.

Хтось розбудовує свою мінікраїну та прищеплює дітям цінності свободи та демократії, або створює продукти, якими користуються сотні тисяч людей по всьому світі.

Усі ми дуже різні і самостійно обираємо ким бути. Але є щось таке, що має виключну цінність для всіх нас – наша країна. Власне, Україна – це та команда, де кожен – важливий!»,  каже учасниця проєкту Вікторія Молоткова.
Ця ідея і об’єднала харків’ян (громадян), які взяли участь у фотосесії до Дня Незалежності України – «Нашій команді – 29!»
Ми впевнені, що кожен має право на свій особистий простір, на свою власну думку та позицію. Це проявляється в усьому. Зокрема у тій атмосфері діалогу, що панує у нас в родині»– каже Тетяна Пода.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
11

Эта запись была размещена в рубрики: