Поліцейські Слов’янська отримали почесні грамоти та чергові звання до Дня Незалежності України

За сумлінне виконання службових обов'язків правоохоронців відзначили голови міської та районної ради, керівництво Головного управління Національної поліції області та Слов'янського відділу поліції.

Напередодні Дня незалежності України у Слов'янському відділі полії відмітили кращих працівників, що зробили свій внесок у результати роботи сектору превенції, карного розшуку, слідства та інших підрозділів.

Слов'янський міський голова Вадим Лях вручив поліцейським подяки за роботу із забезпечення правопорядку та сумлінне ставлення до службових обов'язків. Від міської ради правоохоронці отримали сертифікат на придбання обладнання для запровадження системи Custody records. Нагадаємо, ця система призвана забезпечити новий рівень дотримання прав затриманих.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дільничні офіцери поліції, інспектори сектору реагування та сектору превенції були відзначені грамотами від районної державної адміністрації.

Після цього в урочистій обстановці правоохоронці отримали чергові спеціальні звання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник Слов’янського відділу поліції Станіслав Загурський привітав своїх підлеглих та відмітив, що службові успіхи кожного співробітника є закономірним підсумком наполегливої та кропіткої роботи з протидії злочинності, особистої дисципліни та високого професіоналізму.

У дні державних свят головним завданням для поліцейських є недопущення правопорушень та конфліктів, здатних зіпсувати настрій жителям і гостям міста.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
8

Эта запись была размещена в рубрики: