Налоговая Славянска информирует: более 600 млн. грн ЕСВ с начала года

налоговая

Підсумки роботи Слов’янсько-Лиманського управління Головного управління ДПС у Донецькій області

За січень-липень 2020 року Слов’янсько-Лиманським управлінням Головного управління ДПС у Донецькій області мобілізовано до Зведеного бюджету України 1186,7млн грн, що в порівнянні з відповідним періодом 2019 року на 242,6млн грн більше. Зокрема, протягом семи місяців поточного року підприємства сплатили до загального фонду Державного бюджету 453,6 млн гривень. Основними джерелами наповнення державного бюджету є податок на додану вартість, якого сплачено 161,7млн гривень, податок на доходи фiзичних осiб – 169,1 млн грн, податок на прибуток – 27,5 млн грн, військовий збір – 41,2млн грн та ін.

Платники за січень-липень 2020 року перерахували до місцевих бюджетів 733,2 млн грн податків, зборів, платежів, що в порівнянні з 2019 роком більше на 98,5 млн грн або на 15,5 відсотків. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 506,2 млн грн, плата за землю 66,5 млн гривень, єдиний податок 66,9 млн грн.

З початку року до бюджету надійшло понад 600 мільйонів гривень єдиного внеску

За січень-липень платниками Слов’янсько-Лиманського управління Головного управління ДПС у Донецькій області забезпечено надходження 603,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за аналогічний минулого року на 4,5 відс., або на 26 млн. гривень.

У липні 2020 року  було забезпечено 88,3 млн. грн. ЄСВ.

Дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється органами ДПС з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог. 

Від платників Слов’янсько-Лиманського управління до місцевого бюджету надійшло майже 500 млн грн податку на доходи фізичних осіб

З початку 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Слов’янсько-Лиманському управлінні Головного управління ДПС у Донецькій області, сплатили до місцевого бюджету України 482,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що більше аналогічного показника минулого року на 24,1 млн.грн.

У липні 2020 року платники податків сплатили до місцевого бюджету 75,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Суб’єкту господарювання, який має намір зареєструвати програмний РРО, необхідно перебувати на обліку в контролюючому органі

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області звертає увагу платників на наступне.

Суб’єкту господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), необхідно перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316602), що подається в електронній формі через Електронний кабінет (портальне рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (АРІ)) або засобами телекомунікацій.

Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 зі змінами та доповненнями.

Закон України № 466: зміни у частині проведення перевірок

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області нагадує, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесено ряд змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Так, змінами до ст. 102 ПКУ, які набудуть чинності з 01.01.2021, передбачено, що строки давності для здійснення перевірок та донарахування платежів до бюджету зупиняються на період, коли їх проведення неможливо у зв’язку з законодавчою або судовою забороною, недопуском до перевірки, відсутністю платника за місцезнаходженням, оскарженням ним протягом тривалого часу наказів на перевірку, втрати документів тощо. На цей же період продовжуються також терміни зберігання документів (ст. 44 ПКУ).

Слід звернути увагу на зміну умов та порядку допуску посадових осіб контролюючих органів до проведення документальних виїзних та фактичних перевірок (п. 81.1 ст. 81 ПКУ). Зокрема, передбачено можливість допуску до перевірки за наявності не тільки службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки, а і належним чином оформленого відповідним контролюючим органом документа, що засвідчує посадову (службову) особу.

Крім того, у разі якщо при організації документальної планової та позапланової виїзної або фактичної перевірки встановлено неможливість її проведення, змінами до ст. 81 ПКУ передбачено невідкладне складання посадовими (службовими) особами контролюючого органу відповідного акту про неможливість проведення перевірки, який не пізніше наступного робочого дня реєструється в контролюючому органі. До такого акта додаються матеріали, що підтверджують факти, наведені в такому акті. Зазначений акт та матеріали надсилаються контролюючим органом платнику податку в порядку, визначеному ст. 42 ПКУ.Слід звернути увагу на необхідність дотримання цієї норми, оскільки складання такого акту є обов’язковою умовою для зупинення перебігу строків давності (ст. 102 ПКУ).

З метою підвищення якості та ефективності організації перевірок передбачено можливість органів ДПС зупиняти як виїзні, так і невиїзні документальні перевірки платників податків всіх категорій, а не лише великих (п. 82.4 ст. 82 ПКУ).

Пунктом 82.2 ст. 82 ПКУ з урахуванням змін, внесених Законом № 466, передбачено, що у разі якщо під час проведення перевірки платник податків надає (надсилає у порядку, передбаченому абзацом першим п. 44.7 ст. 44 ПКУ) документи менше ніж за три робочі дні до дня її завершення, така перевірка додатково продовжується на строк три робочі дні (раніше таке обмеження було відсутнє).

Законом № 466 також уточнена норма щодо експертних висновків, які є підставами для висновків під час проведення перевірок, а саме: експертні висновки, надані відповідно до ст. 84 ПКУ та інших законів України             (п.п. 83.1.3 п. 83.1 ст. 83 ПКУ).

Крім того, встановлено обмеження у строках для надання запиту посадовою (службовою) особою контролюючого органу на отримання копій документів при проведенні перевірок – такий запит повинен бути поданий не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дати закінчення перевірки (п. 85.4 ст. 85 ПКУ).

У разі порушення посадовими (службовими особами) контролюючого органу строку, визначеного абзацом другим п. 85.4 ст. 85 ПКУ, за заявою платника податків проведення документальної виїзної планової та позапланової перевірки повинно бути зупинено на строк не менше ніж п’ять робочих днів (п. 82.5 ст. 82 ПКУ).

Закон України № 592: про порядок списання сум недоїмки, нарахованих платникам єдиного внеску 

Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДПС у Донецькій області нагадує, що пунктом 5 розділу I Закону Законом України від 13 травня 2020 року № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» (далі – № 592) внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами і доповненнями (далі – Закон № 2464).

Так, згідно з п. 5 розділу I Закону № 592 розділ VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464 доповнено п. 915.

Відповідно до п. 9 15 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464 підлягають списанню за заявою платника та у порядку, визначеному Законом № 2464, несплачені станом на 03 червня 2020 року з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом, суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), зазначеним у пунктах 4 (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 частини 1 ст. 4 Закону № 2464, за період з 01 січня 2017 року до 03 червня 2020 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб, та за умови подання протягом 90 календарних днів з 03 червня 2020 року:

а) платниками, зазначеними у п. 4 частини 1 ст. 4 Закону № 2464 (фізичними особами – підприємцями, крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування), – державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи фізичної особи – підприємця заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності та до контролюючого органу – звітності відповідно до вимог частини 2 ст. 6 Закону № 2464 за період з 01 січня 2017 року до 03 червня 2020 року. Зазначена звітність подається платником виключно у випадку, якщо вона не була подана раніше;

б) платниками, зазначеними у п. 5 частини 1 ст. 4 Закону № 2464 (особами, які провадять незалежну професійну діяльність), – до контролюючого органу за основним місцем обліку заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску та звітності відповідно до вимог частини 2 ст. 6 Закону № 2464 за період з 01 січня 2017 року до 03 червня 2020 року. Зазначена звітність подається платником виключно у випадку, якщо вона не була подана раніше.

Після отримання у встановленому законом порядку відповідних відомостей від державного реєстратора або заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску та за умови подання платником єдиного внеску зазначеної звітності (якщо відповідна звітність не була подана раніше) контролюючий орган протягом 15 робочих днів проводить камеральну перевірку, за результатами якої приймає рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені або вмотивоване рішення про відмову списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені.

Контролюючим органом може бути прийнято рішення про відмову списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені, за умови якщо за результатами перевірки буде встановлено, що:

1) платник податків отримав дохід (прибуток) протягом періоду з 01 січня 2017 року до 03 червня 2020 року;

2) суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були в повному обсязі самостійно сплачені платником або стягнуті у порядку, передбаченому Законом № 2464.

У разі якщо суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були частково самостійно сплачені платником та/або стягнуті у порядку, передбаченому Законом № 2464, контролюючий орган приймає рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені у частині, що залишилася несплаченою.

Штрафні санкції до платника єдиного внеску, передбачені п. 7 частини 11    ст. 25 Закону № 2464, за наведених умов не застосовуються.

Так, згідно з п. 7 частини 11 ст. 25 Закону № 2464 за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності, передбаченої Законом   № 2464, контролюючим органом здійснюється накладення штрафу в розмірі        10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою. Ті самі дії, вчинені платником єдиного внеску, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності, передбаченої Законом № 2464.

Вимога про сплату суми недоїмки, штрафних санкцій і пені вважається відкликаною у день прийняття податковим органом рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені.

Нараховані та сплачені або стягнуті за зазначений період суми недоїмки, штрафних санкцій і пені відповідно до Закону № 2464 не підлягають поверненню.

Норми набрали чинності 03.06.2020.

Слов’янсько-Лиманське управління

Підприємці Донеччини спрямували до місцевої казни майже 144 мільйони гривень акцизного податку

З початку 2020 року від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним, а також на виробництво та зберігання пального до бюджету Донеччини від платників регіону надійшло 29,1 млн гривень.

Усього за сім місяців підприємства і фізичні особи-підприємці, які вроздріб торгують алкогольними напоями та тютюном, спрямували до скарбниць громад 143,8 млн гривень акцизного податку.

Курортний сезон ще продовжується, тому податкова служба Донеччини нагадує суб’єктам господарювання, що фінансова відповідальність за відсутність ліцензії складає 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17 тис. гривень. Тож, шановні підприємці, не наражайтеся на чималі штрафи – своєчасно придбавайте відповідні ліцензії на торгівлю підакцизними товарами.

Крім того, податкова Донеччини нагадує, що зараз кожен пересічний громадянин може поскаржитися на порушення з боку суб’єктів господарювання при продажу алкогольної чи тютюнової продукції за допомогою оновленого мобільного додатку «Legal ZrPlat», який було доповнено новими вкладками: «Поскаржитись на порушення законодавства у сфері підакцизних товарів (бензин, дизельне паливо, скраплений газ)» та «Поскаржитись на порушення законодавства у сфері підакцизних товарів (тютюнові та алкогольні вироби)». За допомогою додатку можна викласти суть скарги, вказавши назву компанії і особисті дані, або поскаржитися анонімно. Мобільний додаток «Legal ZrPlat» можна завантажити на телефон засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidpack.legalzrplat)  або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1).

Платникам Донеччини відшкодовано майже 215 млн гривень ПДВ

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Донецькій області за сім місяців 2020 року платниками Донецької області задекларовано 204,8 млн грн бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

На даний час у Донецькому регіоні на обліку перебуває 6 656 юридичних осіб – платників податку. З них, за підсумками січня-липня поточного року 42 суб’єкта господарювання подали заяву на отримання бюджетного відшкодування, що майже на рівні минулого року.

Завдяки впровадженню Електронного реєстру відшкодування ПДВ, процес повернення на сьогодні платникам бюджетних коштів здійснюється прозоро та автоматично, виключаючи будь-які маніпуляції. Так, цьогоріч повернуто з бюджету 214,8 млн грн податку на додану вартість в терміни, визначені Податковим кодексом України (в межах 2-х місяців). 

Крім того, з метою захисту бюджетних коштів податковою службою Донеччини постійно здійснюється контрольно-перевірочна робота, за результатами якої з початку року вже упереджено безпідставне відшкодування суми ПДВ в розмірі 36,1 млн гривень.

Більше 7 млрд грн ПДФО надійшло до зведеного бюджету Донеччини

За сім місяців 2020 року спрямована платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб склала 7,1 млрд гривень. В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати ПДФО  збільшились на 29,4 млн гривень.

Чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме, 1,8 млрд гривень, спрямовано до державного бюджету країни.

Відповідно 75% від загальної суми надходжень, або 5,3 млрд грн, залишились в розпорядженні місцевих бюджетів області, і це значна підтримка у фінансуванні місцевих громад для розвитку та благоустрою регіону.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями податкової служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин та увесь комплекс контрольно-перевірочних заходів з метою захисту державних соціальних гарантій для громадян.

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 1 січня 2020 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату у розмірі – 4723 гривні, а погодинну – 28,31 гривень.

Шановні роботодавці! Подбайте про соціальну захищеність ваших працівників - дотримуйтесь законодавчої норми щодо мінімального рівня заробітної плати!

З початку року від боржників Донеччини до бюджету надійшло майже 133 мільйони гривеньЗа інформацією управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Донецькій області за 7 місяців поточного року фактичні надходження до держбюджету становлять 132,7 млн грн, у тому числі виконання доведених показників в рахунок погашення податкового боргу становили 60,6 млн гривень.

Станом на 01.08.2020 в ГУ ДПС у Донецькій області обліковується 60,1 тис. осіб, які мають податковий борг, з них фізичних осіб найбільше, майже 80% - 48,0 тис., юридичних – 12,1 тис. осіб.

В рахунок погашення податкового боргу за січень-липень 2020 року забезпечено надходження грошових коштів до зведеного бюджету на загальну суму 95,1 млн гривень.

Одним з дієвих напрямів роботи з низки заходів щодо погашення податкового боргу, передбаченого Податковим кодексом України, є робота із заставним майном. Так, за 7 місяців поточного року в рахунок забезпечення погашення податкового боргу проведено опис майна боржників у податкову заставу на загальну суму 244,5 млн грн, у т.ч. у липні – 124,4 млн гривень. Від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, до бюджету з початку 2020 року вже надійшло 1,7 млн гривень.

На підставі прийнятих судових рішень до банківських установ податковою Донеччини спрямовано майже 26,4 тис. інкасових доручень, за результатами яких до бюджету стягнуто 5,5 млн гривень. У тому числі, досягнуто суттєве зростання надходжень в рахунок погашення податкового боргу за виконавчими документами з фізичних осіб. Так, з початку року за ними вже надійшло до бюджету майже мільйон гривень.

Більше 20 Центрів обслуговування платників Донецької області надають сервісні послуги, у тому числі онлайн 

З початку року платникам Донеччини надано понад 105 тис. адміністративних послуг. У тому числі у липні 2020 року фахівцями Центрів обслуговування платників Донецької області надано 16,4 тис. адмінпослуг, що на 2,1% більше, ніж у червні поточного року.

Крім отримання картки платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків (6863) та видачі відомостей з Держреєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів і утриманих податків (2862), не втрачають свою популярність і такі адмінпослуги, як надання витягу з реєстру платників єдиного податку (1248), реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (908), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (801), реєстрація платника єдиного податку (738), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів (667) та інші.

ГУ ДПС у Донецькій області звертає увагу, що наразі з 21 Центру обслуговування платників Донецької області у контактному режимі функціонують 20 ЦОП, в яких сервісне обслуговування здійснюється з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо правил безпеки працівників та відвідувачів офісів на період карантину. У зв’язку з тим, що у м. Слов’янськ лабораторно підтверджено значну кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, вхід до ЦОП Слов’янської ДПІ Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС у Донецькій області з 05 червня 2020 року тимчасово обмежено.

Наполегливо рекомендуємо платникам і надалі утримуватися від відвідування Центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою). Крім того, багато адмінпослуг можна отримати за допомогою електронних сервісів ДПС, в т.ч. Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua), який працює в режимі 24/7.

ГУ ДПС у Донецькій області

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: