На лінії зіткнення. Коалиция прифронтовых громад встретится в Святогорске

 
29 та 30 серпня у місті Святогірську відбудеться перша конференція Коаліції прифронтових громад “На лінії зіткнення”. 

Від початку збройного конфлікту на сході України міста на лінії зіткнення не мають інклюзивних підходів з боку держави, незважаючи на їх очевидну специфіку та відмінності в умовах розвитку у порівнянні з мирними громадами Донеччини і Луганщини. Це підтвердило дослідження соціально-економічного розвитку цих територій за період з 2014-2019 років, проведене командою громадської організації “Сильні громади”, яке було презентовано в прифронтових Попасній, Світлодарську, Щасті, Торецьку та Авдіївці. 

Тому до Святогірська на конференцію з’їдуться представники органів місцевого самоврядування, військово-цивільних адміністрацій, інституцій громадянського суспільства та бізнесу  з десяти міст, розташованих на лінії зіткнення з Донецької та Луганської областей з метою формування спільного бачення майбутнього прифронтових громад та об'єднання зусиль для лобіювання кращих політик місцевого розвитку.

Під час конференції представники міст сформують пропозиції для влади місцевого, обласного та центрального рівня, які в подальшому стануть основою проектів змін до законодавчих актів, державних та регіональних стратегій. 

Крім того, професійні експерти навчать учасників заходу як знайти точки економічного зростання громад у кризових умовах, що потрібно для формування дієвої коаліції та як побудувати ефективну адвокацію. 

Спікери конференції:

Валентин Краснопьоров - експерт з адвокації, Голова правління ГО “Сильні громади”

Андрій Грудкін - керівник проекту “На лінії зіткнення”, юрист, член правління ГО “Сильні громади”

Іван Омелян - експерт Реанімаційного пакету реформ

Сергій Романович - радник з децентралізації програми ULEAD 

Денис Давиденко - менеджер з адвокації Реанімаційного пакету реформ

Алла Назаренко - завідувач сектору у Донецькій області Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Якщо ви є представником органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу чи громадянського суспільства з прифронтових громад та маєте бачення щодо покращення та оптимізації відповідних політик - приєднуйтеся до Коаліції прифронтових громад “На лінії зіткнення” та подавайте ваші пропозиції через сторінку коаліції у Фейсбук.

Додаткова інформація за тел. 050-752-25-21 (комунікаційний менеджер проєкту “На лінії зіткнення” Денис Бігунов).

Захід організовує громадська організація “Сильні громади”в рамках проєкту “На лінії зіткнення”, який реалізується через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки проєкту “Демократичне врядування у Східній Україні”. 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: