10 тысяч тонн моющих средств с соляной кислотой. Полиция обнаружила подпольные цеха

Двоє фігурантів організували у столиці виробництво миючих засобів, у складі яких містилася соляна кислота. Свою продукцію зловмисники збували через власний Інтернет-магазин.  До того ж ліцензії на виробництво побутової хімії правопорушники не мали.  

Співробітники Департаменту кіберполіції Національної поліції України викрили два товариства, які незаконно виробляли речовину підвищеної небезпеки з порушенням норм чинного законодавства.

Кіберполіція встановила, що двоє громадян виготовляли та продавали на власному Інтернет-сайті миючі засоби, у яких містилася соляна кислота. Ця речовина згідно із Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» перебуває у списку «прекурсорів», стосовно яких встановлюються заходи контролю. Однак ліцензії на таке виробництво фігуранти не мали.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем виробництва побутової хімії. Поліцейські вилучили понад 10 тонн готової продукції. Вилучені речові докази направлено на проведення експертних досліджень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, яке загрожує зловмисникам - позбавлення волі на строк до трьох років. Тривають слідчі дії.

 

Департамент кіберполіції

Національної поліції України

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
4

Эта запись была размещена в рубрики: