Гвардійці комплексно відпрацювали населені пункти на лінії зіткнення.

Силами правоохоронців зі складу співробітників апарату ГУНП в Донецькій області, працівників патрульної поліції, військовослужбовців Національної гвардії України, працівників Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та прикордонників та поліцейських, що входять до складу операції Об’єднаних сил поблизу Маріуполя було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання.

Заходи були спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації у населених пунктах, які знаходяться на лінії зіткнення поблизу Маріуполя: Виноградне, Піонерське, Приморське, Сопине, Лебединське та Бердянське.

Під час спецзаходів в одній з будівель у с. Сопине було виявлено та вилучено 40 гранат Ф-1 із запалами та два постріли до гранатомету.

Читайте также: День открытых дверей в Краматорском пограничном отряде

Будівлю та прилеглу територію було ретельно обстежено на відсутність інших небезпечних предметів.

В ході перевірки документів у двох водіїв було виявлено та вилучено зброю: пістолет з ознаками переробки та ніж. Чоловіки понесуть кримінальну відповідальність, крім того, один з них знаходився у стані наркотичного сп’яніння.

За підсумками відпрацювання правоохоронцями було перевірено близько 100 автомобілів та складено 6 адміністративних протоколів за порушення ПДР, два з яких  -  за керування транспортом у стані сп’яніння.

Також в результаті проведення комплексного заходу було виявлено порушників дозвільної системи, у яких вилучено мисливська та газова зброя.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: