Гвардійці провели урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності

Мітинги присвячені Дню Державного Прапора та 29-й річниці Незалежності України пройшли у частинах Східного оперативно-територіального об’єднання.

Гвардійці здійснили урочистий ритуал підняття Державного Прапора України, який супроводжувався масовим виконанням Гімну. Для військових, які брали безпосередню участь в Антитерористичній операції, а також операції Об’єднаних сил, вшанування державних символів несе небуденний сенс.

«Сьомий рік поспіль ми відзначаємо День Державного Прапора та День Незалежності у час, коли на сході нашої країни тривають бої. Українці виборюють своє право самим обирати свої майбутнє. Сьогодні нацгвардійці зі зброєю в руках відстоюють цілісність та суверенітет наших територій у районі проведення ООС. За час неоголошеної війни військові частини та підрозділи Східного оперативно-територіального об’єднання втратилили загиблими 45 військовослужбовців. Це – біль, який дає нам сил боротися далі. Лише з Україною в серці ми можемо здобути Перемогу і захистити свою Державу», – зазначив начальник Східного територіального управління генерал-лейтенант Олег Сахон

Ряд військовослужбовців згідно святкового наказу отримали подяки та нагороди. Зауважимо, що частина українських захисників була нагороджена під час урочистих прийомів в Харківській облдержадміністрації. Вітали гвардійців також представники органів самоврядування та виконавчої влади Донеччини, Луганщини та Сумщини

До урочистотей крім військовослужбовців долучилось представники українського духовенства: єпископ Харківський і Богодухівський Православної Церкви України Митрофан та екзарх Харківський Української Греко-Католицької Церкви України Владика Василій. Вони помолились за українських воїнів та вручили нагороди гвардійцям, які сприяють утвердженню християнських цінностей.

У Слов’янську урочистості пройшли поряд із міською радою за участі гвардійців, представників Збройних Сил, поліції, органів місцевого самоврядування, патріотичної громадськості.

Гвардійців військової частини 3051 за сумлінне виконання службового обов’язку, міцну військову дисципліну відзначило керівництво Сумської обласної та міської влади. Нагороди за бездоганну службу та за оборону східних рубежів України отримали й ті гвардійці частини, які нині виконують службово-бойові завдання в районі Операції об’єднаних сил. Командир військової частини підполковник Євген Казанцев особисто подякував нашим гвардійцям за їх щоденний внесок у захист цілісності та суверенності України. Сумські гвардійці долучилися до урочистостей у середмісті свого обласного центра. Спочатку колона з державним стягом пройшла міськими вулицями, а о 9 ранку – в унісон зі всією країною синьо-жовтий двоколор підняли на традиційному місці – поряд з фонтаном «Садко».

Гвардійці взяли участь також у мітингу присвяченому Дню прапора у Харкові на Проспекті Незалежності. Причому не лише як гості свята, а й здійснюючи заходи з громадської безпеки!

Урочистості завершились спільною молитвою за Україну та українське військо керівництва Східного територіального управління НГУ та єпископа Харківського і Богодухівського Православної Церкви України Митрофана.

За матеріалами військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
11

Эта запись была размещена в рубрики: