На верность украинскому народу присягнули 9 новых работников Территориального управления Службы судебной охраны в Дон. области

На вірність українському народові присягнули 9 нових працівників Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області

Сьогодні, 21 серпня, у Дружківці 9 новопризначених працівників Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області присягнули на вірність українському народові. На заході також привітали присутніх з наступаючими святами – Днем Прапора та 29-ю річницею незалежності України.

 

Участь у заході взяли начальник ТУ Служби судової охорони у Донецькій області Андрій Єпур, голова Донецького апеляційного суду Олександр Лісовий, секретар Дружківської міської ради Володимир Григоренко, а також начальник управління запобігання та виявлення корупції Донецької облдержадміністрації Олег Ставицький.

Начальник ТУ Служби судової охорони у Донецькій області привітав гостей та колег з наступаючими святами та зауважив на досягненнях Територіального управління за півроку роботи в регіоні.

«За цей невеликий термін ми взяли під охорону 11 судів, збільшуємо кадровий склад нашого управління, здійснюємо охорону приміщень суду, органів та установ системи правосуддя. У нас з’явилося багато друзів, які допомагають, підтримують нас, тому дозвольте від імені колективу ТУ Служби судової охорони у Донецькій області віддячити їм та вручити вітальні адреси», – зазначив Андрій Єпур.

Від Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області та від голови Служби судової охорони працівникам вручили подяки та почесні грамоти.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
7

Эта запись была размещена в рубрики: