2 новых брендированных троллейбуса могут прибыть в Славянск до Дня города


Два водії-інструктори Слов’янського тролейбусного управління (СТрУ) наприкінці серпня відправляться на стажування у м. Дніпро, на Південний машинобудівний завод.

Саме це підприємство виробляє нові тролейбуси, які Слов’янськ отримає в рамках реалізації програми з відновлення тролейбусного маршруту №5. Кошти на неї виділив Європейський інвестиційний банк.

Нагадаємо, що всього буде придбано 5 тролейбусів, два з яких — з автономним ходом. Наразі готові дві одиниці електротранспорту (1- з автономним ходом): “Дніпро — Т203” та “Дніпро — Т203 АХ” .

“Наші інструктори пройдуть стажування, а потім навчать інших водіїв-співробітників управління. Ми намагаємося, щоб до 80% водіїв вміли керувати всіма видами електротранспорту, який у нас є”, - розповів директор СТрУ Сергій Іванченко.

Додамо, що за словами міського голови Вадима Ляха, два перші тролейбуси місто повинно отримати до свого 375-го Дня народження.

“Вони будуть брендовані, з написами “Слов’янську — 375 років”. Зараз ми обговорюємо, як краще використовувати тролейбуси з автономним ходом. Якщо на п’ятому маршруті буде контактна мережа, туди поїдуть звичайні тролейбуси. А ці, можливо, пустимо до “Прозорого офісу”, щоб людям було зручніше добиратися”, - сказав очільник міста.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

28
0

Эта запись была размещена в рубрики: