В Славянске прошел театральный спектакль. Соавторы – полицейские

Драма «Шлях додому» охоплює період від окупації до майбутнього миру. Її сценарій заснований на реальних подіях з життя мешканців та правоохоронців Донеччини.

Співробітники поліції Слов'янська відвідали міську школу мистецтв, де відбулась вистава, зміст якої був зрозумілий та близький кожному свідку трагічних подій 2014 року.

Драма є спільним проєктом Донецького академічного обласного драматичного театру та поліції Донецької області - тих її співробітників, хто шість років тому змушений був покинути власний дім та рідне місто.

Дії відбуваються в окупованому Донецьку та розповідають про життя звичаних людей, їх думки та взаємовідносини з новою "владою". У кожного з них своя історія та погляди - одні вважають своєю справжньою батьківщиною Україну, інші досить "живуть" у Радянському союзі та радіють приходу російських найманців.

Згодом до дії приєднується все нові персонажі - від бойовиків то тих, хто від них постраждав, але не змінив своєї позиції. Кінець п'єси є оптимістичним: закінчується війна, у вільному місті на "Донбас Арені" проходить кубок України "Динамо-Шахтар"...

Заступник начальника поліції Донецької області Артем Кисько, переселенець та учасник бойових дій, разом з митцями театру працював над сценарієм вистави.  Її лейтмотивом стало єднання українців, які навіть у важкий для країни час не згодні піти на зраду та чекають на повернення до мирного життя.

Словянський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
13

Эта запись была размещена в рубрики: