Библиотекари Славянщины готовятся ко Дню Независимости Украины


На своей странице в Фейсбук Славянская районная централизованная библиотечная система опубликовала следующее сообщение:

«‎Шановні користувачі бібліотек-філій та мешканці Слов'янського району!!! Комунальний заклад "Слов'янська РЦБС" вітає всіх з наступаючим державним святом Незалежності України та повідомляє, що Український інститут національної пам'яті підготував серію соціальних плакатів до 29-ї річниці Незалежності України, яку ми будемо відзначатимемо 24 серпня, щоб нагадати: уже третє десятиліття поспіль ми всі разом творимо вільну Україну. Якою вона є сьогодні та буде в майбутньому – залежить від кожного з нас...

Читайте также: События ко Дню Независимости в Славянске. Афиша

Художнє рішення для восьми постерів, що увійшли до серії, розробив відомий український художник Andriy Yermolenko. Упродовж тижня до Дня Незалежності Інститут поступово публікуватиме плакати в соціальних мережах «Фейсбук», «Твіттер», «Інстаграм». Заохочуємо ділитися ними на своїх сторінках, додавати тематичні обкладинки до свого профілю.

Плакати з серії також стали основою для соціальної реклами по всій Україні.

«Цього року ми відзначаємо 29-ту річницю проголошення незалежності України та водночас входимо у ювілейний рік, упродовж якого маємо належно підготуватися до 30-річчя, зібратися з думками та зрозуміти, чого досягли як суспільство, порадіти поступу й означити виклики. Це одна з причин, чому цього року ми хотіли нашою соціальною кампанією акцентувати на тому, що успіхи та звершення вільної України не є чимось ефемерним й абстрактним, але навпаки – сумою конкретних перемог і досягнень кожного з нас. Ми всі творимо образ незалежної України, всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ», – говорить голова Українського інституту національної пам'яті Anton Drobovych.

Гасло інформаційної кампанії – «Незалежність – це ми!». Основними образами проєкту – а це лікарі, військові, вчителі, діти та молодь, закохані пари та люди у віці – ми намагалися, з одного боку, знайти те, що промовляє до кожного, а з іншого – звернути увагу на тих, від кого зараз безпосередньо залежить здоров’я, безпека, майбутнє країни».

Інформаційні матеріяли до Дня Незалежності України і Дня Державного Прапора України: https://bit.ly/2E74Wky

Усі плакати можна завантажити у вільному доступі за посиланням: https://bit.ly/314bt8p

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
9

Эта запись была размещена в рубрики: