Большие проблемы маленьких поселков: в Былбасовке закрыли детский сад


В поселке Былбасовка  закрыли детский сад. Жители и сотрудники обвиняют местную власть, а конкретно, председателя поселкового совета Светлану Землянскую.

Об этом на своей странице в Фейсбук сообщил Martiros Grigoryan.

"Кричуща бездіяльність місцевої влади протягом багатьох років - БИЛБАСІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК ЗАКРИЛИ! ЧОМУ жителі селища Билбасівка повинні страждати через кричуще беззаконня, недолугість і бездіяльність селищної ради, а саме голови Світлани Землянської, яка своїми діями практично паралізувала роботу дитячого садка. Сьогодні обурені батьки вихованців і колектив Билбасівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Теремок» вийшли на протест. Люди хотіли почути: чому закрили дитячий садок?

Читайте также: Как должны работать детские сады с нового учебного года: рекомендации от МОН


За інформацією директора Билбасівського ясла-садочка Шепель Ірини Вікторівни дитячий садок «Теремок», що знаходиться за адресою: смт. Билбасівка по вулиці Ясеневої 43А, Донецький окружний адміністративний суд за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області із за чисельних порушень, які є такими, що створюють безпосередню загрозу виникнення пожежі, несуть загрозу життю та здоров’ю людей, ускладнюють гасіння пожежі застосував заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи Билбасівського ясла-садка «Теремок» до повного усунення порушень.

Також стало відомо, що два тижні тому кошти для усунення протипожежних недоліків виділені. Але, на жаль, голова селищної ради гальмує процес - не перераховує кошти підряднику. І як кажуть, віз і нині там.

Дещо пізніше до людей приїхала Землянська С.І і прокоментувала питання стосовно цієї наболілої проблеми, але батьки вихованців дитячого садка різко розкритикували дії посадової особи, люди вже їй не вірять. Наостанок вона пообіцяла, що роботи почнуться 25 серпня, а 15 вересня дитячий садок «Теремок» відкриє свої двері для малят.

Сьогодні автор цих рядків побував на особистому прийомі у голови Слов’янської районної ради Костянтина Чернікова та заступника голови Слов’янської райдержадміністрації Володимира Тищенка і розповів про обурення людей з приводу конкретної ситуації у Билбасівці. Чиновники пообіцяли найближчим часом розв'язати проблему протипожежної безпеки.


Ми мешканці селища наголошуємо, що завдання чиновників – ДОПОМОГАТИ ЛЮДЯМ!

Чи відчинить дитячий садок «Теремок» свої двері для дітей 15 вересня – буде відомо згодом".

В социальных сетях люди комментируют этот скандал так:

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
9

Эта запись была размещена в рубрики: