Предупреждён – значит вооружён: в Славянске лиговцы напомнили о безопасности

Для того, щоб оповістити максимальну кількість громадян про дії аферистів, учасники молодіжної організації розміщують пам'ятки із роз'ясненнями та проводять профілактичні бесіди на вулицях.

Діяльність "телефонних" та інтернет-шахраїв з'явилась у нашому житті вже досить давно, з появою перших банківських карток у громадян та можливості інтернет-замовлень. На жаль, попри всі негативні приклади людської необережності та довірливості, у поліції реєструються всі нові й нові заяви  від потерпілих.

Тому слов'янські правоохоронці разом з помічниками з «Ліги майбутніх поліцейських» проводять чергові заходи щодо запобігання шахрайств.

Підлітки розповідають жителям міста про небезпеку та правила поведінки при спілкуванні зі злочинцями, мета яких – змусити передати грошові кошти добровільно.

Читайте также: Спасатели с полицейскими предупредили отдыхающих на Славкурорте

Аферисти ведуть розмову таким чином, що у жертви немає часу та можливості обдумати свої рішення. Тому у спілкуванні з ними необхідно зберігати спокій, не боятися залякувань і погроз, за можливості брати час на аналіз отриманої інформації. А головне - не повідомляти реквізити банківських карт та їх  пін-коди, не відправляти їх на номери телефонів, з смс-повідомлень.

Учасники профілактичної акції закликали жителів бути пильними, про всі "сумнівні" повідомлення або дзвінки повідомляти на лінію "102" або телефон поліції Слов'янська: (066) 153-49-33.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: