Огласите весь список, пожалуйста…Кто в Славянске проведет осенние местные выборы?

 
ЦИК образовала и сформировала состав 532 территориальных избирательных комиссий. Именно они отвечают за четкое проведение местных выборов, которые намечены на 25 октября.

Как сообщает официальный веб-сайт ЦВК - в установленный законом срок Комиссией сформирован 22 областных, 119 районных, 381 городской и 10 районных в городе Киеве избирательных комиссий для организации подготовки и проведения местных выборов 25 октября 2020 года.

Опубликован и список Славянской городской территориальной избирательной комиссии Краматорского района Донецкой области

Голова комісії – Петрова Надія Миколаївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Мілевич Ілля Володимирович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Сорокіна Євгенія Ігорівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Читайте также: Выборы на Донбассе не пройдут, пока Россия не выведет войска

Члени комісії:

Андрієнко Оксана Дмитрівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Варфоломєєв Анатолій Сергійович, 1988 року народження – від місцевої організації Партії "Національно-демократичне об’єднання "Україна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Воронова Ірина Віталіївна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гаврилова Лілія Анатоліївна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄДИНА ГРОМАДА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гацько Леонід Сергійович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Україна – Вперед!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Калінічева Ірина Іванівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мосіна Ірина Анатоліївна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Олексюк Євгеній Олегович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Омельченко Оксана Миколаївна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Палагута Марина Геннадіївна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Прилипко Андрій Валерійович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сисоєва Діана Геннадіївна, 1999 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ступак Оксана Юріївна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ткачук Оксана Миколаївна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ І РОЗВИТОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Яким Світлана Миколаївна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
11

Эта запись была размещена в рубрики: