COVID-19. В Славянске за сутки (7 августа)+4 – трое из них дети

 
Коронавирусная инфекция продолжает распространяться по Слаянску. За истекшие сутки (5 августа) в городе выявлено еще 4 заболевших на COVID-19. Трое из них - дети.Информация предоставлено главой Донецкой ОГА Павлом Кириленко.

За п’ятницю, 7 серпня, на Донеччині виявили ще сімнадцятьох нових хворих на коронавірусну хворобу, у тому числі хворобу діагностували у чотирьох дітей:
– 7 у Маріуполі (чоловіки 43, 60 і 61 року, 5-річна дівчинка, жінки 30, 39 і 48 років);
– 4 у Слов’янську (хлопчики 2, 12 і 16 років, жінка 39 років);
– 2 у Лиманській ОТГ (чоловіки 33 і 45 років);
– по 1 у Вугледарі (жінка 53 років), Торецьку (чоловік 28 років), Бахмуті (жінка 61 року) і Краматорську (жінка 64 років).

Серед хворих, виявлених за сьогодні, є одна медпрацівниця.

Згідно з сьогоднішнім рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на наступний тиждень Донеччина знову матиме статус зеленої зони. Однак цей статус можна втратити, якщо зростання кількості хворих триватиме.

Тому закликаю всіх до відповідальної поведінки. Дотримуйтесь карантинних обмежень, використовуйте індивідуальні засоби захисту, дотримуйтесь протиепідемічних рекомендацій ВООЗ. Зараз це наша єдина змога стримати пандемію. Бережіть себе та своїх близьких!

Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
7

Эта запись была размещена в рубрики: