Паренек из Славянска “загулял”. Его десять дней искала полиция

17-річний хлопець не повернувся з прогулянки додому. Поки тривали цілодобові пошуки, підліток вдень знаходився у свого знайомого у Харківській області, а спати їздив на залізничний вокзал Харкова. Правопорушень відносно неповнолітнього скоєно не було.

29 липня до Слов'янського відділу поліції звернувся чоловік, який повідомив, що його син три дні тому пішов з дому і не повернувся.

На пошуки підлітка були орієнтовані всі підрозділи, а орієнтування з прикметами зниклого розповсюджено серед усіх нарядів поліції області.

Протягом 10 днів правоохоронці обстежували вулиці, перевіряли розважальні заклади, залізничний та автовокзали, а також опитували друзів та знайомих підлітків.

Читайте также: Малолетки с ножами и “матом” гуляют по Химику в Славянске

В результаті цілодобової роботи поліцейські відшукали хлопця. Як виявилося, весь цей час він перебував у свого знайомого у Харківській області, а спати їздив на залізничний вокзал Харкова. Зі слів хлопця, він хотів просто погуляти.

Поліцейські провели з підлітком та його батьками профілактичну бесіду та розповіли про можливі наслідки такого вчинку.

Закликаємо батьків, опікунів та піклувальників, на чиєму утриманні знаходяться неповнолітні, більше уваги приділяти дітям, цікавитися їх оточенням, друзями, справами та навчанням.

Якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не призводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
11

Эта запись была размещена в рубрики: