Предпринимателей Славянска приглашают принять участие в выставке “Схід – Експо 2020”

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради інформує про проведення виставкового заходу «Схід-Експо 2020», який відбудеться у Києві 16-17 вересня 2020 року.

Запрошуємо прийняти участь у виставці підприємців м.Слов'янська.

Захід пройде в самому серці міста – «Українському домі» по вулиці Хрещатик, 2.

«Схід-Експо 2020» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі й Японії, та Посольства США в Україні та у партнерстві з Донецькою, Запорізькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Донецькою торгово-промисловою палатою та торгово-промисловою палатою України.

Участь у «Схід-Експо 2020» для підприємств є безкоштовною.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Кількість місць обмежена.

Реєстрація учасників за посиланням.

Де-длайн реєстрації – 20 серпня 2020р.

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2020» можлива за посиланням

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету он-лайн.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: