Пам’ятати – практичними справами

Напередодні з дня 29 річниці Незалежності Україні та дня полеглих який буде відзначатись 29 серпня 15 Слов’янський полк проводить заходи з благоустрою та прибирання території біля пам’ятних знаків у місті Слов’янськ, Слов’янському районі Миколаївської та Черкаської ОТГ.

У вільний від виконання бойових завдань час, у тому числі прибирання на меморіальному комплексі «На горі Карачун» та на Семенівці. Полив ялинок та квітів.

Читайте также: Приоритетные задачи на переговорах по Донбассу – Кравчук

Заходи проводяться спільно с ДСНС у Слов’янському районі разом з Міжрайонним Військкоматом спільно з Західним ОТО та з волонтерами висловлюємо вдячність депутатам міської ради Водоп’янову Костянтину Миколайовичу, СДС Україна - Котляров Ярослав, ГО «Другий Фронт», ГО “Ділове Сприяння” , депутату Лиманської міської ради Вергель Валерію Миколайовичу. Щиру подяку родині підприємців Івлєївих м. Слов’янськ, родині Буровських, Петрусенко Антону, ТОВ "Діалог-Ліберті". Подяка отцю Полікарпу м. Львів, громадженню сестер імені святого Ясапата м. Львів , настоятельниці сестрі Василі, отцю Христофору Ганінець, головному редактору журналу «Міссіонар» м. Львів, Добряку Сергію Вікторовичу голові Ясиноватської РДА , Зонтову Олегу В’ячеславовичу міському голові Слов’янська 2014 -2015, Державної спеціальної служби транспорта, Міністерства інфраструктури.

Особлива подяка за допомогу командиру військової частини 3035 полковнику Василю Жуку. Заходи відбуваються за ініціативою київського волонтера Марини Квітки. Слава Україні!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
8

Эта запись была размещена в рубрики: