Призначений новий суддя. У Слов’янскому міськрайонному суді поповнення

Указом Президента України від 17 липня 2020 року № 279/2020 «Про призначення суддів» на посаду судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області призначено Фаліна Івана Юрійовича.

Колектив Слов’янського міськрайонного суду Донецької області щиро вітає Івана Фаліна з нагоди призначення на посаду судді.

Кар'єру в системі правосуддя Фалін Іван розпочав у 2008 році в Донецькому апеляційному адміністративному суді на посаді секретаря судового засідання. Рік потому він вже працював помічником судді, а з 2015 року по теперішний час обіймав посаду заступника керівника апарату суду.

Ця знаменна подія у його житті є беззаперечним визнанням досвіду та професіоналізму, вірності обов’язку, незламної волі та наполегливості в досягненні поставленої мети.

Бажаємо пану Івану, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів роботи, а підґрунтям плідної професійної діяльності хай будуть міцне здоров`я, благополуччя, любов рідних та близьких.

Нехай його зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, сприяють подальшому утвердженню засад законності, справедливості у суспільстві та державі!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

13
11

Эта запись была размещена в рубрики: