“Южмаш” поставит для Южной Кореи 5 000 электробусов и 7 800 зарядных станций


Державне космічне агентство, завод “Південмаш” та південнокорейська група Caris підписали план виробництва електробусів на ДП “Південмаш”, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Державного космічного агентства України
.

Наразі сторони почали працювати над умовами контрактів, один з яких планують підписати вже за два місяці. Попередньо відомо, що південнокорейська група Caris планує замовити на “Південмаші” 5000 електробусів та 7800 зарядних станцій. Сума угоди становить 23 млрд грн, а термін виробництва — до 2023 року.

"Сподіваємось, що проєкт з Caris стане поворотним моментом для Південмашу та дозволить нам дати необхідний імпульс для відновлення виробничих потужностей заводу", — сказав голова Державного космічного агентства Володимир Усов.

Південнокорейська корпорація Caris володіє підприємствами у багатьох країнах світу. Серед них будівельні та логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва і безпеки руху, а також дослідницький центр, який має запатентовані інноваційні технології виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці і машинобудуванні.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

14
2

Эта запись была размещена в рубрики: