В Лимане построят уникальный велосипедный комплекс

   
Підготовчі роботи для будівництва унікального велоспортивного комплексу розпочалися у Лимані.

31 липня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали Лиман, де після переміщення з Донецька функціонує Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту.

Цей комунальний позашкільний навчальний заклад має вищу категорію та є одним із провідних в Україні, постійно знаходиться в п’ятірці кращих спеціалізованих шкіл з велоспорту за підсумками щорічної роботи. На сьогодні заклад має відділення в 5 містах Донеччини: Лимані, Бахмуті, Маріуполі, Краматорську та Слов’янську, де під керівництвом 13 тренерів-викладачів займаються 224 спортсмени.

З метою подальшого розвитку велосипедного спорту на Донеччині, у місті Лиман на земельній ділянці поруч із адмінбудівлею школи передбачено зведення сучасного спорткомплексу, і наразі на вищезазначеному місці вже розпочато необхідні підготовчі роботи. Згідно проєктно-кошторисної документації, яку було розроблено в 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету, загальна вартість будівництва складає 60351,531 тис. грн.

Детальніше: https://dn.gov.ua/…/u-limani-rozpochato-pidgotovchi-roboti-…

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
2

Эта запись была размещена в рубрики: