У Слов’янську та Харкові гвардійці присягнули на вірність українському народові

Сто вісімнадцять гвардійців присягнули на вірність українському народові у Харкові та Слов’янську

У 3 бригаді оперативного призначення, що дислокується у Харкові, на вірність українському народові присягнули 53 новобранці, це хлопці з Чернігівської, Вінницької та Хмельницької областей. Присягу склали також представники молодого поповнення Слов’янського полку.

 

Цього року ритуал складання військової присяги відбувся без відвідувачів, у зв’язку із поширенням в Україні короновірусної інфекції та заборону на проведення масових заходів.

Особовий склад молодого поповнення для складання військової присяги був вишукуваний з дотриманням усіх карантинних вимог. Військовослужбовці дотримувалися дистанції та маскового режиму.

Серед новобранців у строю Сергій Левчук, хлопець родом з Хмельницької області, закінчив Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, працював вчителем історії та правознавства.

«Для мене військова присяга хвилююча мить, адже ми довго готувались, проходили первинну військову-професійну підготовку, вчились ходити стройовим кроком, вивчали статут. Радію тому, що не дивлячись на карантинні заходи, у рідних та близьких є можливість побачити мене через онлайн-трансляцію», – ділиться солдат Сергій Левчук.

В урочистій обстановці зі зброєю в руках, біля бойового прапора військової частини молоді воїни дали особисту клятву народові України. Гвардійці проголосили текст військової присяги і промовили найголовніші слова: «Присягаю ніколи не зрадити українському народові».

Брати близнюки Олег та Сергій Єрмоленко з Чернігівської області, хлопці разом навчалися в Чернігівському професійному училищі і сьогодні разом стоять в строю, найголовніше бажання молодиків здійснилося – вони проходять строкову службу в одній військовій частині.

«Мамі Тетяні та батькові Олександру вітання! Дякуємо, що виховали нас справжніми патріотами та захисниками. Чекайте на нас вдома», – передать привіт рідним брати Єрмоленко.

Присяга молодого поповнення призову І – 2020 пройшла також у військовій частині 3035 Національної гвардії України. У Слов’янському полку на вірність українському народу присягнуло 65 новобранців.

За матеріалами груп інформації і комунікації військових частин 3017 та 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
7

Эта запись была размещена в рубрики: