Торговля людьми. В Славянске провели необычный эксперимент

У Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми слов’янські поліцейські і лігівці провели соціальний експеримент

За легендою, представник іноземної компанії по підбору персоналу пропонував шукачам роботи хороший заробіток за кордоном. Близько 30% учасників експерименту погодились на привабливу пропозицію при цьому, навіть не поцікавилися у роботодавця а ні про назву фірми, а ні про соціальні гарантії.

Як не потрапити до пасток торгівців людьми, вчасно розпізнати злочинну схему та найголовніше зберегти своє життя і життя близьких від протиправних посягань, а також виконання яких простих правил, допоможе забезпечити захист громадянина України на території іншої держави – такі питання розкрили під час соціального експерименту.

В зв’язку з карантином багато людей повністю або частково втратили роботу і тому шукають альтернативу. Одна з таких – робота за кордоном.

Профілактичну акцію з протидії торгівлі людьми поліцейські провели на вулицях Слов'янська та у Центрі зайнятості. В експерименті взяли участь місцеві мешканці віком від 25 до 50 років.

За легендою, представник іноземної компанії набирав групу людей для роботи у Польщі. Вимоги для прийому на роботу були не високі: чесність, працьовитість та відсутність шкідливих звичок. А натомість вони отримують хорошу роботу і хороший заробіток.

Ціль експерименту полягала в тому, щоб перевірити, наскільки громадяни обізнані з такою проблемою, як трудове рабство.

Як виявилося, деякі громадяни не підозрюють про те, що легально влаштуватися в більшості країн Європи вкрай непросто. І вони готові скористатися послугами напівлегальних посередників, які беруть на себе оформлення документів. Результат - нелегальне перебування в країні або нелегальна праця робить трудових мігрантів уразливими для торговців людьми.

Торгівля людьми - це злочин за який ст.149 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі.

Куди звернутися за допомогою:

- 102

- (044) 374 37 85 - Департамент боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Національної поліції України

- до дипломатичних представництв, консульських установ та місій України за кордоном і Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
11

Эта запись была размещена в рубрики: