Мы требуем адекватного наказания! – активисты в Славянском горрайонном суде

29 липня в Слов'янському міськрайонному суді відбулось засідання суду про справу вбивства волонтера та активіста із Бахмута Артема Мирошниченка.

Засідання суду проходило у складі суддів Мирошниченко Л.Є., Воронкова Д.В. та Ільяшевич О.В.

За інформацією з офіційних джерел, справа стосовно гр.  Б.М., обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 121, ч.4 ст. 187 КК України, гр. Б.О., обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 121, ч.4 ст. 187 КК України розглядається по суті. Проведено підготовче судове засідання, справу призначено до розгляду. В процесі розгляду встановлено порядок розгляду справи, згідно якого були допитані свідки.

У зв’язку з  встановленими Кабінетом міністрів України транспортними обмеженнями на час карантину у адвоката відсутня можливість прибуття до суду, що в свою чергу позбавить обвинуваченого права на захист,  11 червня 2020 року ухвалою суду  клопотання захисника обвинуваченого Б.М. - адвоката К. про розгляд кримінального провадження  в режимі відеоконференції  задоволено.

29 липня 2020 року ухвалою суду клопотання прокурора Артемівської місцевої прокуратури про продовження строку тримання під стосовно гр. Б.М.  та гр. Б.О. задоволено, продовжено застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою на строк 60 днів до 26 вересня 2020 року.

Оскільки справа має суспільний резонанс у залі суду були присутні активісти з Бахмуту та Слов'янську, які слідкують за справою та сподіваються на адекватне покарання для підсудних.


Наступна дата розгляду справи призначена на 3 вересня 2020 року. 

фото Едуард Торський
Деловой Славянск


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
11

Эта запись была размещена в рубрики: