Кадри, карантин та резонансні справи Слов’янського міськрайонного суду

 29 липня у Слов'янському міському суді Донецької області відбувся звіт про діяльність суду за перше півріччя цього року, де голова суду Наталя Дюміна та суддя-спікер Ольга Ільяшевич розповіли про стан установи та її діяльність за зазначений період та відповіли на питання присутніх журналістів.

Станом на 1.07.2020 року фактична чисельність склала 67 робітників, з них  36   – державних службовців, 21 – патронатна служба; 5 – працівників, що виконують функції з обслуговування, 4 – прибиральники службових приміщень, 1 водій.

За словами керівника суду гостро відчувається нехватка кадрів. Наразі на одного суддю працює два помічника и лише один секретар судового засідання і оголосити конкурс, поки не звільниться секретар судового засідання,  не можливо. На теперішній час залишилися вільними  2 посади секретаря судового засідання (документи на участь у доборі подала 1 особа) та   1 – секретаря суду.

На початок другого півріччя у суді існувало 15 вільних посад працівників апарату суду.

У лютому 2020 року на посаду керівника апарату суду  було призначено помічника судді Щиткову Сніжану Сергіївну. Згодом Указом Президента України від 17 липня 2020 року № 279/2020 на посаду судді Слов’янського мськрайонного суду Донецької області призначено ФАЛІНА Івана Юрійовича. 28 липня 2020 року він склав присягу та вже з 3 серпня 2020 року його буде зараховано до штату суду. Також  ВРП на посаду судді Словянського суду рекомендувало заступника керівника апарату суду АГЕЄВУ Олену Володимирівну, наразі очікуємо на Указ ПУ.

  Щодо іншої діяльності  - відповідальними працівниками апарату суду регулярно готуються статистичні звіти у автоматизованій системі документообігу суду, здійснюється аналіз організації роботи суду про розгляд звернень і запитів громадян; щорічно проводиться аналіз стану здійснення правосуддя;  щоквартально по кожному судді зазначається перелік кількості розглянутих та залишку нерозглянутих справ, узагальнюються причини зміни та скасування судових рішень судами апеляційних та касаційних інстанцій.

  За словами Наталії Дюміної, працівники апарату суду постійно підвищують свій професійний рівень шляхом самоосвіти, а також кожен понеділок, вівторок та п’ятницю секретарі судового засідання, помічники суддів та секретарі суду відповідно беруть участь у навчанні, згідно затвердженого плану, з яким кожен може ознайомитися та додати свої зауваження або внести зміни. Також працівники апарату суду, згідно затвердженого Національною школою суддів України Харківського регіонального відділення, беруть активну участь у дистанційному навчанні.

  Люди з особливими потребами є повноцінними членами нашого суспільства і потребують постійної уваги до своїх проблем. Після завершення Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Донецькій області 14 лютого 2020 року ремонтних та технічних робіт, Слов’янський міськрайонний суд Донецької області отримав залу для проведення судових засідань  для людей з особливими потребами.


  Зала розташована на першому поверсі приміщення, де знаходиться суд, обладнана   сучасними  офісними  меблями,  в залі встановлені технічні засоби фіксування судових засідань,  комп'ютерна та оргтехніка.

  На поверсі є вбиральня, широкий  зручний коридор.  Про це повідомлялось на сайті суду, але ще жодної заяви від маломобільних груп населення, про розгляд справ, до суду поки не надходило. Зал судового засідання для інвалідів для слухання кримінальних проваджень до передачі ще не готов.

  На 2020 рік затверджено плану роботи архіву Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;   складені акти знищення цивільних справ, кримінальних проваджень (справ), справ про адміністративні правопорушення.

  Розповіли судді і про особливості роботи в умовах карантину, що впливає на тривалість розгляду справ. Цим обумовлено скорочення числа розгляду справ Слов'янським міськрайонним судом.

  Про це дивіться відео з інформацією про звіт за перше півріччя роботи суду у 2020 році.

  Едуард Торський
  Діловий Слов'янськ

  Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

  2
  3

  Эта запись была размещена в рубрики: