Генерал-лейтенант Микола Балан перевірив несення служби гвардійцями в районі ООС та відзначив кращих бійців

    

У рамках робочої поїздки у район проведення ООС командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан разом із заступником командувача операції Об’єднаних сил генерал-майором Віктором Ганущаком та заступником командувача операції Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів НГУ полковником Вадимом Бідненком перевірив несення служби гвардійськими підрозділами, у тому числі й батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

Безпосередньо на позиціях у місці розташування підрозділу в ООС командувач відзначив кращих бійців.

 

«Режим припинення вогню – це крок на шляху до повернення наших українських територій, – зазначив генерал-лейтенант Микола Балан. – З огляду на те, що більшість підрозділів НГУ несуть службу саме на другій лінії оборони і окрім службово-бойових завдань виконують ще й правоохоронну функцію, задачі у нас залишаються такими як і раніше. Кожен військовослужбовець має діяти відповідно до статуту й продовжувати підтримувати мир та спокій на ввіреній території».

 
Командувач Нацгвардії перевірив організацію служби, умови харчування та відпочинку військовослужбовців батальйону й відзначив високий рівень організованості та готовності виконувати поставлені бойові завдання.
 

Також військовослужбовці мали можливість безпосередньо поспілкуватися із командувачем та отримати відповіді на питання, що цікавлять.

 
Опісля відбулася церемонія нагородження бійців батальйону. Так четверо військовослужбовців відзначили відомчими нагородами, у тому числі й цінним подарунком – годинником та заохочувальною відзнакою нагрудним знаком «За доблесну службу». Також правами командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка було нагороджено 16 гвардійців.
 
Пресслужба угруповання НГУ в ООС

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
8

Эта запись была размещена в рубрики: