Бизнес обложили “данью”. В Славянске погорела на взятках начальница одного из управлений налоговой. Идут обыски

Нехорошые слухи ширились по Славянску. Давно.  "Налоговая требует мзду" - возмущались не очень громко местные предприниматели. И вот, слухи, похоже, подтвердились.  В местном управлении ГУ ДПС в Донецкой области системно брали взятки с предпринимателей?  Об этом подробнее в материалах следственного управления Государственного бюро расследований...

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру одному з керівників управлінь ГУ ДПС в Донецькій області під час одержання неправомірної вигоди. Вона підозрюється у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

За попередньою інформацією, податківиця налагодила незаконну схему одержання неправомірної вигоди від підприємців за нестворення штучних перешкод здійсненню господарської діяльності. За свої "послуги" вимагала до 1 відсотку від валового обороту підприємств за місяць, що становить близько 1 000 доларів США.

У ході досудового розслідування слідчими ДБР задокументовано факти одержання неправомірної вигоди на загальну суму більше 50 000 гривень.

Читайте также: Должностное лицо в Славянске подозревается в халатности. Бюджет потерял 8,5 млн грн

Наразі слідчими ДБР проводяться обшуки у Слов’янсько-Лиманському управлінні ГУ ДПС в Донецькій області та за місцем проживання підозрюваної.

У разі доведення вини підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід — ГУ БКОЗ СБ України.

Державне бюро розслідувань

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

43
8

Эта запись была размещена в рубрики: