Раскаялись и возместили ущерб. 4-х подростков освободили от криминальной ответственности – прокуратура


За ініціативи ювенальних прокурорів прокуратури Донецької області судами звільнено від кримінальної відповідальності ще 4 неповнолітніх, які уперше в своєму житті пішли на злочин, а саме – заволоділи чужим майном, після чого розкаялись та співпрацювали зі слідством.

Відповідно до матеріалів кримінальних проваджень, об’єктами злочинних посягань з боку дітей були мобільний телефон, частини металевої огорожі та алкогольні вироби.

У ході досудового розслідування неповнолітні розкаялись, повернули викрадене потерпілим, пройшли «Програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину», направлену на виведення неповнолітніх з кримінального процесу, та курс психологічної корекції, націленої на їх ресоціалізацію та попередження вчинення ними нових злочинів.

З огляду на це прокурорами до місцевих судів направлені клопотання про звільнення неповнолітніх правопорушників від кримінальної відповідальності, які наразі задоволені та кримінальні провадження стосовно них закриті.

Довідково: з початку дії проекту «Програма відновлення для неповнолітніх» успішно прийняли участь у заході та звільнено від кримінальної відповідальності 23 підлітка.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
24

Эта запись была размещена в рубрики: