Намусорил? Получи протокол! В Славянске работает комиссия

 

На официальном сайте Славянского городского совета новый отчет комиссии по благоустройству за первую декаду июля.

Протягом звітного періоду Інспекція міської ради з благоустрою м. Слов'янська, в тому числі при співпраці з інспекторами батальйону патрульної поліції, здійснила перевірки законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.

Перевірки були проведені по бул.Пушкіна, вул.Банківська, вул.Бульварна, вул.Василевського, вул.Василівська, вул.Вільна, вул. Вокзальна. вул.Г.Батюка, вул.Ком’яхова, вул.Корольова, вул.Марапульця, вул.Олімпійська, вул. Світлодарська, вул. Свободи, вул.Шевченко, вул.торгова, вул. Торська, вул. Університетська, вул.Центральна, вул.Шовковчна, вул.Ярмаркова, вул.Ясна, площ.Соборна, пров.Батюка, пров.Богомольця, пров.Макаренка, пров.Маломіський, пров.Парковий.

Читайте также: Поваленное дерево и торговля среди мусора на Льва Толстого в Славянске

В ході перевірок на території міста виявлено та зафіксовано 65 порушень у сфері благоустрою, по якім направлено Приписи про усунення порушень благоустрою :

на власній та прилеглій території житлових будинків, об'єктів торгівлі та сфери послуг не було забезпечене постійне прибирання сміття, побутових відходів, гілля - 11;
не забезпечено знищення бур’янів, скошення трави заввишки більше ніж 10 см-17;

не забезпечене регулярне прибирання контейнерних майданчиків з періодичністю, яка дасть можливість забезпечити їх утримання у належному санітарному стані-13;

не проведення очищення фасадів будинків, парканів від оголошень, реклами наркотичних засобів, психотропних речовин-19;

неналежне утримання колодязів підземних інженерних мереж, відсутній (пошкоджений) люк- 4;

самовільне встановлення тимчасової споруди (без паспорта прив’язки)-1.

Інспекцією міської ради з благоустрою м. Слов’янська в тому числі під час спільних рейдів, патрульною поліцією складено 3 адміністративних протоколи:
(самовільне зайняття частини території об’єкту;
самовільне встановлення тимчасової споруди;
не забезпечено прибирання сміття, побутових відходів, не забезпечено знищення бур’янів, скошення трави заввишки більше ніж 10 см) благоустрою за ст. 152 КУпАП “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів”.

Співробітники Інспекції міської ради з благоустрою м.Слов’янська за звітний період взяли участь у проведенні 15 перевірок в складі Комісії з питань перевірки обмежувальних заходів з протиепідемічного режиму для забезпечення регулярних рейд-перевірок суб’єктів господарювання, що продовжують працювати в умовах карантину. Під час перевірок проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
1

Эта запись была размещена в рубрики: