В Слов’янську відбулось онлайн обговорення розвитку міста

      
На минулому тижні в режимі онлайн розпочалась серія обговорень за участі Cлов'янської міської ради, експертів Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development та проєкту Демократичне врядування у Східній Україні, який реалізується за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).


Ці заходи спрямовані на залучення громадськості до бюджетного процесу, вдосконалення міських програм на основі аналізу даних та використання е-рішень.
У зустрічі онлайн прийняли участь Сергій Лобойко, Голова Центру Розвитку Інновацій (ЦРІ), Ірина Цивковська, Проект USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”, Андрій Рубан, заступник міського голови з соціально-економічного розвитку м. Слов’янськ.

Також були представлена команда експертів, Володимир Кондзьолка, експерт ЦРІ з управління містом, бюджетування,розвитку соціальної інфраструктури, директор КП “Інститут міста” м. Дрогобич, Надія Копаниця, експертка ЦРІ із залучення громадян, фасилітаторка.

Основними темами дискусії стали наступні питання: "Стратегування у місті: стан і потреби, Стратегування програм розвитку, бюджету за участі громадськості –формальність чи дороговказ?" Про це учасникам розповів Володимир Кондзьолка, експерт з управління містом, бюджетування, розвитку соціальної інфраструктури

Також учасникі відповіли на питання щодо того як можлиов зробити стратегування у місті як командну взаємодію, та як підвищити ефективність залучення громадськості та результативність співпраці з владою. Які інструменти працюють, а які не працюють? Як сформувати спільну платформу для стратегічного планування? - про це присутнім розповіла Надія Копаниця, експертка із залучення громадян, фасилітаторка.

Переглянути запис обговорення Ви можете за посиланням - https://www.facebook.com/cid.center/videos/1221734311552276  

Також організатори заходу раді запросити небайдужих мешканців міста до участі в наступному онлайн-обговоренні “Концепції е-розвитку міста Слов'янськ”, яке відбудеться у четвер, 16 липня, 16:00 - 18:00.

Реєструйтеся на захід за посиланням - https://forms.gle/zjveYWjWxpFVFm6EA  

До речі, якщо ви досі не долучилися до опитування щодо розвитку місцевої демократії, залучення мешканців до прийняття рішень, зокрема бюджетного процесу - висловіть вашу думку прямо зараз - https://forms.gle/yiVQKCUor3tXbHNKA

Також запрошуємо зацікавлених лідерів громадськості, які мають бачення реалізації проєкту у своєму місті, запропонувати свою кандидатуру, чи своєї НГО до організації місцевого координаційного офісу Проєкту - https://cid.center/local-coordinator/. Резюме візії та свій профайл надсилати на info@cid.center.

За час проєкту планується проаналізувати та обговорити необхідні зміни до міських програм розвитку, зокрема - освіти, інформатизації, опрацювати модель шкільного бюджету участі, впровадити відсутній у місті ІТ-інструмент та тематичні карти, для розвитку управління та діалогу на основі даних.

#СхідМожливостей #USAID

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
5

Эта запись была размещена в рубрики: