У Слов’янську визначили кращу кінологічну паруЗмагання серед кінологів на першість Слов'янському полку пройшли у Слов’янську.

У змаганнях взяли участь четверо військовослужбовців кінологічних груп військової частини, демонструючи результати роботи з навчання та дресування найкращих службових собак підрозділу – за призові місця боролися 3 бельгійських та 1 німецька вівчарка.

Конкурсанти змагалися у виконанні комплексу вправ загальної та спеціальної підготовки розшукових собак (пошук по сліду, вибірка речі, вибірка асистента) та у затриманні умовного правопорушника.

«Ці змагання корисні в плані розвитку як для мене, так і для собаки, подібні знання і вміння будуть в пригоді не тільки на службі, а так само і в повсякденному житті. Вважаю, що кожен учасник прагне до кращого показника, працюючи на результат», – зазначає старший солдат Микола Матвієнко.

Читайте также: Як працювали поліцейські собаки на Донеччині в 2019 році. Затримували вбивць та наркоторговців, розшукували вибухівку та зброю

За результатами змагань кращими стали кінолог молодший сержант Антоній Фурданич зі своїм службовим собакою Каєм.

Вже цього літа переможці візьмуть участь у підготовці до змагань з багатоборства кінологів серед усіх військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання.

Група інформації та комунікації військової частини 3035

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: