Почти Маугли. В Краматорске девочка живет с собаками…и горе-родителями

10-річна дівчинка мешкала в будинку на території садового товариства з батьками та вісьмома собаками. Дитину влаштували до медичного закладу на обстеження. На батьків чекає адміністративна відповідальність.

Вчора інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції отримали повідомлення від місцевої мешканки про те, що коли вона приїхала у садове товариство «Катеринича» побачила, що неподалік мешкає родина з дитиною, яка була голодна та недоглянута.

За вказаним адресом виїхали інспекторка ювенальної превенції поліції Краматорська Ілона Гончарова, співробітник групи реагування на факти домашнього насильства Олександр Косьмин та працівники служби у справах дітей Краматорської міської ради.

Читайте также: В Краматорске пьяная мамаша пряталась в шкафу, а дети на чердаке

Як виявилось 10 – річна дівчинка мешкає в будинку на території садового товариства з батьками. Також в будинку знаходилися дві дорослі собаки, одна з них бійцівської породи, та шестеро цуценят. Умови мешкання непридатні для нормального фізичного та психологічного розвитку дитини. На момент приїзду поліцейських батьки перебували у стані сп’яніння.

Правоохоронці прийняли рішення тимчасово передати дівчинку до медичної установи на обстеження. Вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за  ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Поліцейські дякують небайдужим громадянам за пильність та небайдужість.

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: