У Східних регіонах гвардійці перевірили готовність військової техніки

Перший етап щорічного технічного огляду автомобільної техніки стартував. Обов'язковий технічний контроль транспортних засобів гвардійців відбувся у Харкові, Сумах, Маріуполі та Слов’янську.

Перевірці підлягали всі категорії техніки, які перебувають на балансі військових частин. Під час огляду приділялася увага комплектності та справності автомобілів, якості проведення сезонного технічного обслуговування, володіння водіями правил дорожнього руху та наявності необхідної документації.

«Ми також звернули увагу на проблемні питання з матеріально-технічного забезпечення та комплектації кожного автомобіля. Незважаючи на великий обсяг виконання службово-бойових завдань, військовослужбовці частини підтримують техніку у справному стані, завжди готовою до використання за призначенням», – зазначив заступник командира військової частини 3005 з озброєння - начальник технічної частини полковник Андрій Макаренко.

Дотримання всіх цих правил перевіряла компетентна комісія територіального управління, яка особисто оглядала кожен транспортний засіб.

«Специфіка виконання завдань Національною гвардією вимагає швидкої, оперативної, а головне — безвідмовної роботи техніки, тому ретельній перевірці підлягало абсолютно все: і матеріальна частина, і документація, і підготовка водіїв, їхні знання та вміння. Для нас це важливо з огляду на необхідність профілактики дорожньо-транспортних пригод та зміцнення транспортної дисципліни. Особливу увагу приділяємо технічним засобам, які експлуатуються в районі проведення операції Об’єднаних сил», – розповів заступник начальника територіального управління з озброєння полковник Юрій Тарасов.

Такі заходи відбуваються регулярно з метою забезпечення безаварійної експлуатації техніки. Серед автомобілів, які підлягали перевірці спецавто, призначенні для перевезення засуджених, патрульні автомобілі, автобуси – це і технічні засоби, які вже знаходяться в експлуатації протягом тривалого терміну, і ті що поступили на озброєння в частини останнім часом.

«Одна з останніх одиниць техніки, що поповнили автопарк 5 Слобожанської бригади – Реанімобіль FORD Transit 2018 року, який призначений для оперативного транспортування хворих до шпиталів у пунктах постійної дислокації та під час виконання завдань у операції Об’єднаних сил. Автомобіль укомплектовано кліматичним обладнанням та пристроєм вентиляції салону, що створює комфортні умови як для транспортування хворого, так і роботи військових медиків», - розповіли у військовій частині 3005.

Проте за результатами перевірки визначається не лише готовність техніки до виконання завдань за призначенням, але й стан професіоналізму особового складу та боєздатності військової частини з відповідними адміністративними та дисциплінарними наслідками.

За матеріалами військових частин Східного ОТО

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: