Участвуй и развивай Славянск! Онлайн-диалог власти и общественности


Запрошуємо всіх активних мешканців Слов’янська до онлайн-обговорення “Міські стратегії розвитку, бюджет - як підвищити ефективність участі громадськості?”

📌КОЛИ: 09 липня (четвер) з 16:00 до 18:00

Це початок серії обговорень за участі Cлов'янська міська рада, експертів Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development та проєкту Демократичне врядування у Східній Україні, який реалізується за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), спрямованих на залучення громадськості до бюджетного процесу, вдосконалення міських програм на основі аналізу даних та використання е-рішень.

Під час підготовки до впровадження проєкту ми провели коротке опитування мешканців, за результатами якого участь громадськості у розробці та вдосконаленні стратегічних напрямків розвитку міста - одна з топ-тем, які обрали жителі міст для обговорення.

👉Готуйте свої питання до обговорення та реєструйтеся на захід за посиланням - https://forms.gle/qn5tifzZ5qRmXku2A. Посилання надійде всім зареєстрованим учасникам.

‼️До речі, якщо ви досі не долучилися до опитування щодо розвитку місцевої демократії, залучення мешканців до прийняття рішень, зокрема бюджетного процесу - висловіть вашу думку прямо зараз - https://forms.gle/yiVQKCUor3tXbHNKA

ℹ️Також запрошуємо зацікавлених лідерів громадськості, які мають бачення реалізації проєкту у своєму місті, запропонувати свою кандидатуру, чи своєї НГО до організації місцевого координаційного офісу Проєкту - https://cid.center/local-coordinator/. Резюме візії та свій профайл надсилати на info@cid.center.

За час проєкту планується проаналізувати та обговорити необхідні зміни до міських програм розвитку, зокрема - освіти, інформатизації, опрацювати модель шкільного бюджету участі, впровадити відсутній у місті ІТ-інструмент та тематичні карти, для розвитку управління та діалогу на основі даних.

#СхідМожливостей #USAID

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
7

Эта запись была размещена в рубрики: